Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення у сільському та фермерському господарстві

Останніми роками в усьому світі велику увагу приділяють енергозбереженню. Впровадження ресурсозберігаючих технологій на виробництві, скорочення витрат на електроенергію, зниження навантаження на енергомережу позитивно впливають на стан економіки окремих підприємств та країни загалом. 

Сучасне LED-освітлення - беззаперечний прорив у світовому освітлювальному процесі. Не винятком є й сфери сільського та фермерського господарства. Його використання на підприємствах з розведення тварин стало запорукою добробуту та процвітання.

У наших попередніх статтях ви мали змогу ознайомитися із усіма перевагами світлодіодного освітлення тваринницьких приміщень, ферм із розведення великої рогатої худоби. Переконалися, що грамотно спроектоване освітлення тваринницького комплексу не тільки підтримує ефективність роботи підприємства в періоди скорочення тривалості світлового дня, але і сприяє збільшенню продуктивності тварин в інший час, їх ефективному розмноженню та запобіганню різних хвороб.

освітлення тваринницьких приміщень, ферм

Якщо говорити про те, яким має бути освітлення свинарників, свинокомплексів, то світлодіодні джерела світла тут теж посідають вагоме місце і сприяють лише позитивній динаміці розвитку такого бізнесу, допомагають створити оптимальний рівень штучної освітленості, який необхідний для правильної життєдіяльності тварин.

Дуже важливо, що LED-світильники наділені необхідним ступенем пиле- та вологозахисту і можуть працювати безперебійно при будь-яких температурах.

освітлення свинарників, свинокомплексів

Згадаємо ще й про освітлення птахофабрик, пташників - однієї із найпоширеніших галузей тваринництва в сучасному світі. Світлодіодні світильники тут теж відзначилися своїми позитивними моментами, адже штучне освітлення, створене з їх допомогою, сприяє забезпеченню благополуччя птахів, їх максимальної продуктивності, а також комфортних умов роботи працівникам птахофабрик. Промислові LED-світильники просто незамінні у використанні для освітлення інкубаторів.

світлодіодне освітлення птахофабрик, пташників

Щодо світу рослин, то сучасну теплицю також неможливо уявити без використання спеціальних систем освітлення, тому що природнього світла для відмінного зростання сільськогосподарських культур не завжди вистачає. І тут теж на допомогу приходить штучне світлодіодне освітлення.

Світлодіодне (LED) освітлення в теплицях володіє низкою переваг: економія електроенергії, стабільність світлового потоку, відсутність високих пускових струмів, мале тепловиділення, довгий термін служби, можливість регулювання інтенсивності та спектру освітлення, гнучкість в плані адаптації до геометрії приміщення та ін.

освітлення теплиць

Нагадуємо, що в нашому каталозі Ви знайдете широкий асортимент промислових світлодіодних світильників, прожекторів для освітлення приміщень сільського та фермерського господарства. Наші фахівці в найкоротші терміни розроблять для Вас якісний проект освітлення теплиць, свинарників, свинокомплексів, корівників, птахофабрик, пташників, враховуючи усі норми та побажання. Скориставшись нашими послугами Ви вже за короткий час відчуєте позитивну динаміку у своїй справі.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×