Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Про компанію "Ватра-Захід"

Ватра - перший та найбільший вітчизняний виробник світлотехнічного обладнання в Україні із більш ніж 60-річним досвідом на професійному ринку.

Сьогодні корпорація Ватра - це провідний виробник світлодіодного обладнання промислового, офісного, агропромислового, адміністративно-громадського та вулично-паркового призначення,  що відповідає сучасним вимогам ринку та міжнародним стандартам.

За час роботи підприємства розроблено тисячі моделей світильників та прожекторів для освітлення вибухонебезпечних та промислових об’єктів. Ми прагнемо безперервного вдосконалення, щоб бути не лише першими, а й найкращими у своїй справі!

Основною перевагою продукції є її надійність та якість у якій ми впевнені, тому гарантія на наші товари складає 5 років.

Ми намагаємося забезпечити якнайширший асортимент  продукції для максимально оперативного та комплексного задоволення потреб наших постачальників.

Асортимент складається із понад як  10 000 позицій: кабель, провід, світильники, лампи, монтажна продукція, лінійна арматура і автоматика провідних виробників. Комплексний підхід із наданням проектних та електромонтажних послуг дозволяє позбавити Вас зайвих клопотів та здати готовий до експлуатації об’єкт.

Гнучкість та індивідуальний підхід дозволяє нам бути високо конкурентними та адаптивними до вимог кожного замовника та ринку в цілому . Висока кваліфікація та багатий досвід наших експертів дозволяє виконувати найскладніші проекти у встановлені терміни та із урахуванням усіх побажань замовника.

Головною метою роботи відділу продажів та постачання є знайти найоптимальніше рішення, що максимально відповідатиме потребам замовника, тому наші фахові менеджери працюють щоб надати рішення саме для Вас.

За час існування наша компанія зарекомендувала себе, як професійного, надійного та перевіреного партнера. А головним доказом цього є те, що нашими постійними партнерами є провідні промислові підприємства, будівельні та монтажні організації, аграрні компанії, фермерські господарства, нафтопереробні компанії, об’єднані територіальні громади та комунальні підприємства.

Ми впевнені - звернувшись до нас одного разу, Ви залишитися нашим партнером на довгі роки!

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення