Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення птахофабрик, пташників

Світлодіодне освітлення птахофабрик, пташників

У будь-якій сфері виробництва цінується якісне освітлення. Галузь тваринництва - не виняток. В нашій сьогоднішній статті ми поговоримо про освітлення птахофабрик. Тут від якісного і правильного світла буде залежати весь процес вирощування птахів і їх фізіологічний розвиток, а також комфортні та безпечні умови роботи для працівників.

освітлення птахофабрик, пташників

Також ні для кого не буде секретом, що невідповідний рівень освітленості або режим освітлення може негативно вплинути на здоров'я і благополуччя птахів, а також призведе до зменшення продуктивності стада.

Для забезпечення благополуччя птахів, їх максимальної продуктивності, а також комфортних умов роботи працівникам птахофабрик, ідеально підійде встановлення сучасного світлодіодного обладнання, яке має рад переваг над іншими видами світла:

  • Промислові світлодіодні світильники випромінюють світло, максимально близьке до природнього денного. Вони будуть доречними не лише в приміщеннях, де знаходиться саме потомство, а й в цехах, де працюють люди. Такі світильники не мають неприємного ефекту мерехтіння, як, наприклад, люмінесцентні, що в рази зменшує відволікання від роботи і ризик травматизму.
  • Крім того, у LED-світильниках відсутні шкідливі сполуки і ультрафіолетове випромінювання, що позитивно відбиваються на здоров'ї працівників та птахів, за якими вони доглядають.
  • Світлодіодні світильники для промислових приміщень мають захищений корпус від вологи і пилу, вони можуть працювати безперебійно цілодобово при будь-яких температурах (від -40 до +60). 
  • У  LED-світильниках не потрібно часто замінювати лампи, вони працюють на високому рівні понад 60 000 годин.
  • І найголовніше - для великих приміщень характерні високі плати за електрику, оскільки вони потребують наявності освітлення цілодобово. Світлодіодні світильники, призначені для промислових цілей з легкістю вирішать і цю проблему, тому що є низькоенергозатратними, допомагаючи скоротити витрати на електроенергію від 30% до 50%.

У нашому каталозі Ви знайдете широкий асортимент промислових світлодіодних світильників, прожекторів. Наші фахівці в найкоротші терміни розроблять для Вас якісний проект освітлення пташників, птахофабрик, враховуючи усі норми та побажання. Скориставшись нашими послугами Ви вже за короткий час відчуєте позитивну динаміку у своїй справі.

Зверніть увагу на наші світильники, які можуть бути використані для освітлення птахофабрик, пташників:

Світильник ДКП01У, ЛКП01У, ЛКП02У Світильник ДКП01У line Світильник ДПП07В
Світильник ДКП01У, ЛКП01У, ЛКП02У Світильник ДКП01У line Світильник ДПП07В
     
Світильник ДПП09У, ЛПП09У Світильник ДСП67В (G) Світильник ДСП11 (модель С)
Світильник ДПП09У, ЛПП09У Світильник ДСП67В (G) Світильник ДСП11 (модель С)
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×