Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Особливості освітлення швейного цеху

Керівники невеликих швейних виробництв або підприємці, які лише планують відкрити цех, часом несерйозно ставляться до вибору приміщення, в якому людям доведеться працювати не менше 8 годин на день. До цехів пошиття пред'являються мінімальні вимоги, як правило, особлива приділяється увага мікроклімату. Переважно, персонал таких підприємств – жінки, і температурні умови слід враховувати. Не можна вимагати від швачок високої продуктивності та якості продукції, якщо в цеху холодно або занадто спекотно, душно чи зашкалює вологість.

Потрібно продумати організацію простору. Подбайте, щоб робочі місця були зручні для швачок, технологів, механіків, що обслуговують обладнання. Не забувайте про хорошу вентиляцію та здоровий мікроклімат. Працівникам складно думати про якість продукції, коли їм холодно чи надто спекотно.

Освітленості робочих місць слід приділити особливу увагу. Нерідко, орендуючи приміщення, цьому чиннику не надається вирішального значення. Співробітники підприємства змушені задовольнятися застарілим електрообладнанням, обслуговування якого зводиться до заміни лампочок, що перегоріли.

Неякісне освітлення може створити низку проблем:

  • Продуктивність праці швачок знижується. Їм доводиться придивлятися, як лягає рядок.
  • Зростає відсоток бракованих виробів. Не дивно, що при поганому висвітленні можна не помітити, що шов вийшов нерівним.
  • У співробітників швидше накопичується втома, що теж негативно впливає на якість продукції.
  • У закрійному цеху за недостатнього освітлення можна пропустити дефекти тканини.
  • Якісне світло необхідне і на ділянці контролю готової продукції. Важко оцінити якість виробу в напівтемному приміщенні.
  • Не можна залишити без уваги висвітлення інших ділянок – цехи фурнітури, складські приміщення, кабінети керівників підприємства, де відбуваються зустрічі з постачальниками та покупцями, підписуються важливі документи.

Усіх цих проблем можна уникнути. Досить замінити старе, морально застаріле електроустаткування сучасним – світлодіодним.

Нормативи та вимоги до освітлення приміщень швейного виробництва

У швейних цехах освітленість має відповідати нормі – 1 люмен на 1 кв. м (750 лк).

Необхідно придбати світильники, світлова температура яких 5000К. Іншими словами, їхнє світіння має теплий або нейтрально-білий відтінок. Така вимога пов'язана з тим, що блакитне або жовте світло (від 6000 до 6500К) здатне спотворювати відтінки.

Важливо враховувати індекс кольору. Цей показник може коливатися від 85 до 100. На швейному виробництві, де зіставлення кольорів часом має важливе значення, така вимога є цілком виправданою.

На ділянці ВТК та в закройному цеху рекомендується використовувати світильники, які оснащені розсіювачами. Вони не дають небажаних тіней на тканинах та готових виробах.

Вибір світильників

Якщо ви думаєте про реконструкцію освітлення на швейному виробництві, то вам допоможуть фахівці нашої компанії. Маючи величезний досвід роботи, вони зроблять всі необхідні розрахунки, проконсультують у питанні вибору світильників, розроблять схему розташування в кожному приміщенні.
Сучасне та якісне освітлення знизить витрати на оплату електроенергії. Ваші співробітники будуть почуватися комфортно, а продукція, що випускається, буде якісною, істотно знизиться відсоток браку.

Зверніть увагу на наші світильники, які успішно використовуються для освітлення швейного цеху:

Світильник ДПП07В для освітлення швейного цеху Світильник ДПП09У, ЛПП09У для освітлення швейного виробництва Світильник ДСП46У для освітлення швейного підприємства
Світильник ДПП07В Світильник ДПП09У, ЛПП09У Світильник ДСП46У
Світильник ДСП65В для освітлення швейної фабрикм Світильник ДПП28У Market LED для швейного цеху Світильник ДСО06В для швейного підприємства
Світильник ДСП65В Світильник ДПП28У Market LED Світильник ДСО06В
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×