Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення металургійних підприємств

На підприємствах металургійної промисловості велике значення має освітлення виробничих приміщень. Це пов'язано з складними умовами, у яких доводиться працювати співробітникам – дуже високі температури, вібрації, наявність агресивних завислих частинок. Крім того, висота стель, що перевищує 12 метрів, ускладнює обслуговування освітлювальних приладів.

Як правило, металургійні підприємства працюють у три зміни. У таких виробничих приміщеннях потрібні спеціальні світильники з тривалим терміном експлуатації. На роботу традиційного електрообладнання в цехах негативно впливає кіптява, пил, газові суміші, що накопичуються в повітрі. Саме тому якісне світлотехнічне обладнання повинно мати потужний захист від пилу та різних забруднень. Тільки в цьому випадку можна говорити про його надійність та рентабельність.

Для реалізації всіх цих цілей оптимально підходять світлодіодні світильники  від Ватра із підвищеним захистом скла, високим IP-стандартом, сучасними блоками, що забезпечують захист від перепадів напруги в мережі та надійними кріпленнями, які розроблені для дуже високих стель. Багато моделей світильників можна виготовляти для приміщень із високими температурами до 80-90 град.

Освітлення виробничих підприємств металургійної промисловості

Крім енергозбереження, світлодіодне освітлення має низку інших переваг. Вони не менш важливі, коли йдеться про виробничі площі металургійної галузі:

  • Якість освітлення. Світлодіодні світильники значно покращують рівень освітленості цехів. Завдяки цьому знижується ризик травмування працівниками.
  • Тривалий термін експлуатації. У цехах заміна лампи, що вийшла з ладу – це завжди проблема. Її легко можна вирішити, встановивши світлодіодне обладнання, адже в такому разі лампочку потрібно буде міняти раз на 10-12 місяців.
  • Рівномірне висвітлення. Світлодіоди дозволяють досягти розсіяного, рівномірного освітлення у виробничих корпусах, а це дуже важливо для роботи. Співробітники підприємства не напружують зір, у них не втомлюються очі, оскільки немає пульсації та мерехтіння, які характерні для ламп денного світла.

За такої кількості безперечних переваг на багатьох підприємствах металургійної галузі перехід на більш сучасне та надійне освітлення стикається з різними перешкодами. Найчастіше керівники підприємств посилаються на брак фінансування, але скоріш за все причина у типовому бюрократизмі.

Впровадження якісного та сучасного освітлення дозволить заощадити на оплаті електроенергії, знизить шкідливі викиди в атмосферу, покращить умови праці та продуктивність трудового колективу.

Наші фахівці завжди оперативно виїжджають на підприємство, оцінюють масштаб роботи та необхідне обладнання. Завдяки великому досвіду ми підберемо та змонтуємо освітлення у виробничих приміщеннях будь-якого розміру та конфігурації.

Зверніть увагу на наші світильники, які успішно використовуються для освітлення металургійних підприємств:

Вибухозахищений світлодіодний світильник ДСП21ВЕх для освітлення металургійного виробництва Світильник ДСР19У для освітлення металургійного виробництва Світильник ДСП37В (C) для металургії
Світильник ДСП21ВЕх Світильник ДСР19У Світильник ДСП37В (C)
Світильник ДСП36В для освітлення металургійного заводу Прожектор ДСУ05У (модель A-max) Світильник ДСП23 для освітлення металургійного заводу
Світильник ДСП36В Прожектор ДСУ05У (модель A-max) Світильник ДСП23
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×