Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Порядок введення в обіг вибухозахищеної світлотехніки (ТР1055)

Проектування, сертифікація, виробництво та введення в обіг вибухозахищеної світлотехніки здійснюється у відповідності до Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2016р. № 1055 (далі – ТР1055).

Так відповідно до п.39 Технічного регламенту введення в обіг та використання вибухозахищених світильників згідно процедури оцінки відповідності ТР1055 підтверджується виключно при наявності повного пакету підтверджуваної документації, що складається з трьох документів, а саме:

  1. Сертифікатом експертизи типу (модуль В — стадія проектування).
  2. Повідомлення про відповідність типу (один з модулів D, E, F або С1 — стадія виробництва).
  3. Декларації про відповідність виробника на відповідність вимогам Технічного регламенту та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухозахищених середовищах (ТР1055), зареєстрованої в органі з оцінки відповідності.

УВАГА: Введення в обіг (експлуатацію) виробів, що забезпечуються лише Сертифікатом експертизи типу (модуль В) не допускається згідно ТР 1055, оскільки вищевказаний сертифікат стосується лише технічного проекту виробу. Його застосування допускається лише в поєднанні з додатковими модулями оцінки на стадії виробництва (модулі D, E, F або С1). З метою виключення вищевказаного, дана вимога ідентифікована і описана в тексті Сертифікату експертизи типу (модуль В) параграф 11.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×