Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення свинарників, свинокомплексів

Світлодіодне освітлення для свинарників, свинокомплексів

Освітлення для свинариників часто є предметом дискусій. Існує думка, що воно практично не впливає на життєдіяльність свинокомплексу і його неправильне облаштування не може спричинити серйозних збитків. Проте, це не правильна позиція і велика кількість незалежних досліджень показують, що достатній рівень освітленості має важливе значення для благополуччя тварин і буде сприяти кращим результатам росту, розвитку і розмноження.

освітлення свинарників, свинокомплексів

Оптимальний рівень освітленості, який необхідний для правильної життєдіяльності тварин найлегше створити за допомогою штучного освітлення.  Його переваги:

  • поліпшення фізіологічного стану тварин;
  • підвищення репродуктивності і зростання тварин;
  • забезпечення комфорту проживання та комфортних умов роботи працівників;
  • підвищення імунного бар'єру вихованців;
  • зниження витрат на утримання;
  • зменшення травматизму серед працівників.

Великою популярністю у світовій практиці освітлення користуються світлодіодні джерела світла, що застосовуються у вигляді LED-лампочок, світильників, прожекторів. Світлодіодні світильники характеризуються різною потужністю, колірною температурою і світловим потоком. Вони випромінюють світло, що дуже наближене до природнього.

Світильники наділені пиле- та вологозахистом, можуть працювати безперебійно цілодобово при будь-яких температурах (від -40 до +60). 

Світлодіодні джерела освітлення не містять шкідливих сполук і ультрафіолетового випромінювання, що надзвичайно важливо для здоров'я працівників та тварин, за якими вони доглядають.

І, найголовніше, промислові світильники є надзвичайно економними, їх використання у освітленні свинарника дозволяє заощадити до 50% електроенергії, що є дуже вигідним для підприємства.

Отже, встановлюючи вище описані прилади для освітлення свинокомплексів, Ви створюєте максимально комфортні умови для життєдіяльності тварин,  роботи працівників ферми та економите на електроенергії, при цьому отримуючи потужні джерела світла.

У нашому каталозі Ви знайдете широкий асортимент промислових світлодіодних світильників, прожекторів. Наші фахівці в найкоротші терміни розроблять для Вас якісний проект освітлення свинарників, свинокомплексів, враховуючи усі норми та побажання. Скориставшись нашими послугами Ви вже за короткий час відчуєте позитивну динаміку у своїй справі.

Пропонуємо Вашій увазі сучасні світлодіодні світильники, які можуть бути використані для освітлення свинарників, свинокомплексів:

Світильник ДКП01У, ЛКП01У, ЛКП02У Світильник ДКП01У line Світильник ДСП11 (модель B)
Світильник ДКП01У, ЛКП01У, ЛКП02У Світильник ДКП01У line Світильник ДСП11 (модель B)
     
Світильник ДПП09У, ЛПП09У Світильник ДСП67В (G)  
Світильник ДПП09У, ЛПП09У Світильник ДСП67В (G)  
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×