Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Світлодіодне (LED) освітлення в теплицях

Сучасну теплицю неможливо уявити без використання спеціальних систем освітлення, тому що природнього світла для відмінного зростання сільськогосподарських культур не завжди вистачає. Між світлом, необхідним людині, та світлом, яке потрібне рослинам - величезна різниця. Вона полягає у цілій низці параметрів, яким зазвичай не прийнято приділяти особливої уваги. Дуже частою помилкою аграріїв є те, що вони обирають освітлення в теплицю суто під свої людські смаки, забуваючи про те, чого насправді потребують рослини. 

Основна мета тепличного освітлення - стати джерелом енергії для рослин і створити відповідні умови для перетворення хлорофілом неорганічних речовин в органічні. З нього ж рослини отримують життєво необхідне для свого зростання тепло, а також продовження світлового дня для їх швидшого зростання. 

Світлодіодне (LED) освітлення в теплицях

Корпорація "Ватра" - один з найбільших виробників світлотехніки в Україні та країнах СНД, пропонує якісне світлодіодне освітлення для облаштування теплиць. Наші LED-світильники забезпечать ряд переваг: економія електроенергії, стабільність світлового потоку, відсутність високих пускових струмів, мале тепловиділення, довгий термін служби, можливість регулювання інтенсивності та спектру освітлення, гнучкість в плані адаптації до геометрії приміщення та ін.

Обравши світильники для теплиць виробництва "Ватра", Ви зробите вірний вибір і вкладете вірну та виправдану часом інвестицію у свій бізнес.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×