Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення магістралей, магістральні світильники

Освітлення магістралей

Сонячні промені - ідеальне джерело світла, що дозволяє людському оку вивчати навколишній простір в найдрібніших деталях. Проте, на жаль, природне освітлення не завжди доступне - у темний час доби воно відсутнє. Тоді на допомогу приходять створені людьми технології - системи зовнішнього освітлення.

Основним завданням освітлювальних системи, є забезпечення безпеки пересування людей і автотранспорту в темну пору доби. Освітлення доріг є дуже важливим не лише всередині міста, а й поза ним. Не винятком є правильне освітлення магістралей, де рух відбувається значно інтенсивніше.

Правильне освітлення доріг та вулиць - гарант безпеки пересування. Освітлення магістралей - завдання державного значення.

освітлення магістралей

Рух на магістралях не вщухає ні на хвилину. Це стосується денного часу доби і нічим не менше нічного. По великих магістралях країни великовантажні автомобілі їздять, як правило, цілодобово. Якісне освітлення магістралей - пріоритетний напрямок, що покликаний вирішувати проблеми вантажного потоку державного масштабу. На інженерів-проектувальників, які здійснюють монтаж такого освітлювального обладнання, лягає непроста задача по забезпеченню магістралей максимально безпечним пересуванням.

Професійне освітлення магістралей проводиться за допомогою світильників з оптичною системою напрямку світлового потоку. Освітлення доріг світильниками, що розсіюють світло є неприпустимими. Друга обов'язкова вимога до світильників - їх довговічність. Третя - економічність.

Існує певний набір технічних вимог для доріг класу «А1», тобто для швидкісних магістралей. Орієнтовно вони такі:

  • світловий потік - до 28 тисяч ЛМ;
  • середня горизонтальна освітленість покриття - 20 ЛК;
  • середня яскравість полотна - до 1,6 кд/м2

Світильники повинні відповідати заданим показниками з мінімальними похибками. Тут варто відзначити повсюдне використання натрієвих ламп, котрі найчастіше встановлені на узбіччях великих автодоріг. І нехай вони дають належні показники, освітлення автомобільних доріг обходиться державному бюджету досить дорого. А все тому, що лампи ДНаТ споживають значну кількість енергії: близько 400 Вт при перерахованих вище показниках.

Магістральні світильники

Ідеальною альтернативою освітлення швидкісних магістралей стануть вуличні світлодіодні світильники.

Переваги LED-світильників:

  • Довгий термін служби
  • Краща стійкість до перепадів температур і вологості.
  • Якісний спектр.
  • Менша споживана потужність при аналогічних показниках освітленості.
  • Стабільне світло (Спектр чистий, без мерехтінь і коливань світлових хвиль).
  • Безпека роботи та обслуговування (Світлодіоди не мають особливих експлуатаційних вимог. Вони продовжують стабільно працювати, так як в світильниках застосовується подвійний захист світлодіодів, що гарантує його високу працездатність. Всередині джерела відсутні шкідливі речовини).

При заміні магістрального освітлення варто пам'ятати, що такий процес є досить важким і витратним, тому освітлення трас потрібно довірити надійним, перевіреним компаніям. Корпорація "Ватра" - один із найбільших виробників світлової продукції, давно зарекомендували себе в даному сегменті ринку. Наші спеціалісти в найкоротші терміни розроблять відповідний проект по освітленню автомагістрелей, дотримуючись усіх норм та рекомендацій та допоможуть втілити його в життя.

Зверніть увагу на наші світильники, які можуть бути використані для освітлення магістралей:

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×