Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Зовнішнє освітлення територій

Призначення зовнішнього освітлення територій

На сьогоднішній день зовнішнє освітлення територій є одним із найважливіших елементів добробуту та благоустрою населених пунктів . Воно використовується для освітлення парків, дворів і вулиць, доріг, стадіонів, спортивних майданчиків, відкритих територій промислових підприємств, складів, терміналів, заправок, автостанцій, залізничних станцій та багато інших об'єктів громадського значення.

Крім того, зовнішнє освітлення території - це не лише чинник добробуту, в першу чергу, - це забезпечення безпеки громадян в темну пору доби. При необхідності зовнішнє освітлення території можливо обладнати інфрачервоними датчиками або датчиками руху, що дозволить значно зекономити на витратах електроенергії.

Зовнішнє освітлення територій

Проект зовнішнього освітлення

Корпорація "Ватра" - лідер з виробництва світлотехніки в Україні та країнах СНД, пропонує послуги з монтажу й проектування зовнішнього освітлення територій. Наші фахівці з багаторічним досвідом розроблять для Вас індивідуальний проект, згідно усіх Ваших вимог та побажань.

Якщо Ви маєте власний проект зовнішнього освітлення і не знаєте як втілити його в життя - тоді Вам теж до нас. Компанія "Ватра" має багатий досвід роботи з клієнтами та їх ідеями, перевірених якістю та часом.

Ми пропонуємо широкий асортимент вуличних LED-світильників відповідного призначення, розроблених за сучасними технологіями. 

Зовнішнє світлодіодне освітлення

Всезагального визнання одержало зовнішнє світлодіодне освітлення вулиць. Важливою його особливістю є відсутність інфрачервоного й ультрафіолетового випромінювання, що наносить шкоду Вашим рослинам.

Ще одним мегаважливим критерієм є те, що термін експлуатації світлодіодних ламп досягає тридцяти років.

Основна мета зовнішнього освітлення території – забезпечення комфортних умов у темну пору доби. Кожна із територій, відведених під громадське користування, має свої вимоги і особливості щодо освітлення.

Звертайтесь до нас із приводу освітлення територій і не пожалкуєте про свій вибір!

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×