Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення для ОТГ

Децентралізація влади позитивно вплинула на економічне становище та розвиток новостворених об'єднаних територіальних громад (ОТГ). Почали вирішуватися питання, які не вирішувалися роками. Одне із таких питань - освітлення ОТГ.

Освітлювання у селах і селищах за своїм характером є досить специфічним і кардинально різниться від міського. Якщо у окремих населених пунктах відсутнє, наприклад, архітектурне і паркове освітлення, то в деяких - його немає взагалі.

З появою ОТГ цей вектор змінився. Тепер місцева влада самостійно виділяє кошти з бюджету на освітлення сіл, що входять до громади. Та й ні для кого не є секретом, що налагоджена система вуличного освітлення - одна із найважливіших складових у роботі селищної ради, вказує на її ефективність та добробут.

План освітлення ОТГ націлений, в першу чергу, на раціональне використання коштів і втілюється двома шляхами: перший - проведення реконструкції вже існуючого вуличного освітлення (встановлення нових економних світлодіодних світильників на місце ламп розжарення і ДРЛ); другий - освітлення досі не освітлених територій (тими ж LED-світильниками).

освітлення для ОТГ

Переваги встановлення світлодіодного освітлення в ОТГ:

 • високий термін експлуатації;
 • економічність споживання енергії;
 • екологічна безпека (не виділяють шкідливих речовин, в тому числі - ультрафіолетового випромінювання);
 • стійкість до механічних впливів завдяки корпусу з алюмінію і міцного пластику;  
 • широкий діапазон робочих температур -60 … + 40 °С; відсутність стробоскопічного ефекту (мерехтіння);
 • миттєвий запуск і вихід на робочий режим по освітленості;
 • відсутність високих струмів під час запуску;
 • спектр випромінювання близький до сонячного світла, що покращує сприйняття кольорів;
 • сучасний красивий дизайн світильників;
 • простота в обслуговуванні.

Що пропонує Ватра-Захід для ОТГ?

Корпорація Ватра-Захід пропонує комплексні світлотехнічні рішення для ОТГ. Висококваліфіковані світлотехніки в найкоротші терміни проведуть аудит існуючого освітлення,  проконсультують з приводу модернізації освітлювальних приладів, покажуть готові концепції освітлення або запропонують повністю нові з урахуванням усіх ваших побажань. Проведемо якісну візуалізацію проектів (ви наперед побачите те, як усе буде виглядати). Забезпечимо сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Особливості продукції Ватра:

 • Уся світлотехніка Ватра виготовляється в Україні з 2006 року.
 • Для виготовлення LED ламп, світильників, прожекторів, систем для внутрішнього та зовнішнього освітлення використовуються компоненти виключно європейсько го виробництва, що гарантує високу якість та надійність.
 • Продукція Ватра сертифікована, має клас енергоефективності не нижче А+, відповідає вимогам чинного законодавства України.
 • Власне виробництво дозволяє оперативно задовольняти запити, виготовляти унікальну продукцію, пропонувати конкурентні ціни.

Тож, якщо Ваша ОТГ ще не вирішила проблему вуличного освітлення на території громади — звертайтесь! Ми 100% допоможемо!

Зверніть увагу на наші консольні світильники, які успішно уже використовуються для освітлення вулиць ОТГ:

Вуличний консольний світильник ДСУ05У (CITY/ CITY+NEMA7) для освітлення ОТГ Світильник ДСУ05У CITY/CITY+NEMA 7 для освітлення отг Консольний світильник ДСУ05У «MAX STICK» для ОТГ
Вуличний світильник ДСУ05У (CITY/ CITY+NEMA7) Вуличний світильник ДСУ05У CITY/CITY+NEMA 7 Вуличний світильник ДСУ05У «MAX STICK»
Освітлення ОТГ. Вуличний консольний світильник ДКУ41У (street). Консольний світильник ДСУ10В для освітлення вулиць ОТГ Світлодіодний консольний світильник для ОТГ - ДСУ05У
Вуличний світильник ДКУ41У (street) Вуличний світильник ДСУ10В Вуличний світильник ДСУ05У
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×