Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення для дитячих ігрових майданчиків

Актуальність освітлення дитячих ігрових майданчиків

Освітлення будь-якого населеного пункту, громадського об'єкту чи будь-чого іншого – це забезпечення комфортних умов проживання його жителів. А якщо мова йде про дитячий майданчик, то забезпечення безпеки і комфорту має бути першочерговим і пріоритетним завданням.

Освітлення для дитячих ігрових майданчиків

Досить часто споживачі взагалі недооцінюють значення штучних джерел світла на дитячих майданчиках. Вони вважають, що такі місця відпочинку актуальні лише в денну пору, коли наявне природне освітлення,  а вночі на дитячих майданчиках нікого немає. Проте, це далеко не так.

Освітлення для дитячих ігрових майданчиків вкрай важливе у будь-яку пору доби.  Насамперед, це створення приємної та затишної атмосфери місця, в якому схочеться проводити час, місця, в якому схочеться затриматися довше. Особливо це актуально у спекотну літню пору, коли батьки з дітьми виходять на вулиці у вечірній час, як спадає спека.

Крім того, додаткове сучасне освітлення стане захистом від можливих випадків хуліганства, створить додаткові комфортні умови для тих, хто змушений перебувати на вулиці у темну пору доби. Це надзвичайно актуально восени та взимку, коли день стає коротшим і, наприклад, люди повертаються із роботи, діти – із навчання і ті, і інші проходять через дитячий майданчик.

Основні вимоги до штучного освітлення дитячих майданчиків:

  • забезпечувати гарну видимість, необхідну для комфортного розміщення дітей та їхніх батьків на обладнаній території;
  • забезпечувати рівень освітленості, достатній для візуального спостереження за дітьми;
  • забезпечувати такий рівень видимості, при якому неможливий дитячий травматизм, каліцтва або падіння через надто малу освітленість;
  • створювати умови, що попереджають виникнення криміногенних ситуацій;
  • бути абсолютно безпечними для присутніх поруч людей та не провокувати біологічної загрози для маленького організму.

Альтернатива сучасного світлодіодного освітлення

Освітлення ігрових майданчиків

Чудовою альтернативою створення освітлення на дитячому майданчику стануть сучасні світлодіодні LED-лампи. У них вдало поєднуються енергоефективність та енергозбереженість, що не мало важливо для міського бюджету. Крім того, вони легкі у встановленні, не потребують додаткових витрат на обслуговування, довговічні та екологічно чисті. 

Світлодіодні світильники (прожектори) володіють високою потужністю при низьких електрозатратах. Їх широкий асортимент дозволяє підібрати конкретну модель під конкретну ситуацію (врахування площі майданчику, її заповненості дитячими атракціонами тощо).

LED-світильники володіють відмінними протиударними та вологовідштовхуючими властивостями, адже розраховані на те, що стоятимуть під відкритим небом за будь-яких погодніх умов та пір року.

Ну і, що не менш важливо, світлодіодне освітлення має чудовий естетичний вигляд, дозволяє втілити в собі креативні ідеї. А це  дуже важливо для аудиторії, на яку розрахований такий майданчик - для дітей.

У каталозі каталозі компанії "Ватра" Ви знайдете широкий асортимент вуличних світлодіодних світильників, прожекторів. Ми допоможемо в найкоротші терміни правильно спроектувати освітлення для дитячого майданчика будь-якої складності, враховуючи усі норми та побажання.

Тип освітлення варіюється від розмірів і зонування майданчика. Наші фахівці завжди готові прийти на допомогу і розробити індивідуальний проект під ваші завдання.

Для повноцінного освітлення можуть використовуватися:

  • прожектори і щогли, які встановлюються на входи на майданчик або будівля;
  • магістральні світильники, змонтовані по периметру території і створюють рівномірне освітлення з різних кутів;
  • спеціальне вбудоване обладнання для освітлення доріжок і алей;
  • клумбові світильники для підсвічування декоративних елементів, статуй, ландшафтних композицій.

Елементи можуть комбінуватися між собою, створюючи справжній ансамбль, забезпечуючи не тільки безпеку, але і високу декоративність території.

Зверніть увагу на наші світильники, які можуть бути використані для освітлення дитячих ігрових майданчиків:

Світильник ДСУ10В для освітлення дитячих ігрових майданчиків Світильник ДСУ05У для освітлення площ, вулиць Світильник ДСУ05У-25-1-714 «STICK»
Світильник ДСУ10В Світильник ДСУ05У

Світильник ДСУ05У-25-1-714 «STICK»

     
Світильник ДТУ18У для освітлення вулиць, автомобільних доріг Світлодіодний світильник для освітлення пішохідних доріжок, місць паркування Автономна світлодіодна сонячна система
Світильник ДТУ18У Світильник ДКУ41У (street)

Автономна світлодіодна сонячна система

     
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×