Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Зовнішнє освітлення — термінологія

Складанням документації по проектам, згідно з якими здійснюється організація комплексів зовнішнього освітлення, займаються професіонали-світлотехніки. Вони використовують спеціальні терміни, досконало знайомі з регулюючими нормативними актами і стандартами, які діють в даний час. Технічне завдання інженерам-проектувальникам ставлять замовники. Покупцям освітлювальних опор слід розуміти, про що йде мова, вміти використовувати термінологію для правильного викладу ТЗ і своїх побажань фахівцям з установки освітлювального обладнання та його виробнику.

Зовнішнє освітлення - розбираємося з термінами (опора, корпус, кронштейн, ЗДФ, консоль)

Знайомство з термінами допомагає всім сторонам ефективно спілкуватися один з одним під час розробки проекту і його здійснення.

Найчастіше в області систем зовнішнього освітлення використовуються наступні визначення:

  • Опора. Сталева конструкція, що має порожнистий стовбур у вигляді конуса або піраміди. У поперечному перерізі опора може мати різну форму: коло або багатогранник. Для виготовлення конструкції використовуються безшовні суцільнотягнені труби або листи. Матеріалом є вуглецева сталь. Наявна всередині порожнина дозволяє приховано підключати світильники до проводів і забезпечує легкість опори. Вибір даних конструкцій необхідно здійснювати, грунтуючись на специфікації, зазначеної в проекті. В даний час виробники виробів з прокату випускають цілий ряд подібних конструкцій, що мають різні параметри.
  • Корпус. Головний елемент опори, що утримує світлові прилади, розташовані на кронштейні. У опор зі сталі, на відміну від варіантів із залізобетону, всередині корпусу є порожнина, в якій знаходяться дроти. Це дає можливість використовувати для підключення до електромережі кабелі, прокладені під землею. Обрана в якості матеріалу сталь дозволяє продовжити експлуатаційний термін до півстоліття. Щоб запобігти корозійним процесам, поверхню корпусу оцинковують гарячим способом.
  • Кронштейн. Деталь, що служить для прикріплення світильника до оголовка корпусу. Використання кронштейнів дає можливість фахівцям змінювати напрямок світла. Пристрої бувають радіусні і безрадіусні, декоративні і утилітарні. Кронштейни застосовуються для кріплення прожекторів або світильників. Визначитися з вибором кронштейнів дозволяє проектна документація.
  • Заставні елементи, які використовуються для монтажу фланцевих опор. Деталі прикручуються до фланця (квадратного або круглого), привареного до нижньої частини конструкції. Завдяки такому методу монтажу найбільш просто здійснити вирівнювання і демонтаж.
  • Консоль. Елемент для фундаменту, що дозволяє встановити конструкцію, змістивши її центральну вісь по відношенню до точки монтажу деталі фундаменту.

Де можна замовити розробку проекту зовнішнього освітлення

Якщо вам необхідно спроектувати систему зовнішнього освітлення об'єкту і вибрати для нього обладнання, зверніться в нашу компанію. Команда наших фахівців надасть допомогу в формулюванні технічного завдання і складе необхідну документацію по проекту.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×