Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Вуличне освітлення в селі

Вуличне освітлення сіл і невеликих селищ має свою специфіку, та значно відрізняється від міського. У порівнянні з містом, де кожного вечора запалюється нічне освітлення, горять вуличні ліхтарі вздовж доріг, вулиць, парків, в сільській місцевості ситуація не така райдужна. Тут немає такого інтенсивного транспортного та людського потоку, тим не менше, існує необхідність забезпечення безпеки пересування і певного рівня комфорту з настанням темряви.

Вуличне освітлення в сільській місцевості має вирішувати ряд проблем:

  • Небезпеки пересування темними вулицями. Через відсутність якісного вуличного освітлення та асфальтованих доріг в темний час можливо спіткнутися, впасти і забезпечити вивих або перелом.  
  • Погіршення криміногенної ситуації. Зловмисникам різного роду комфортніше здійснювати злочинні дії в темряві.
  • Складнощі з розвитком малого бізнесу та індустрії розваг в сільській місцевості. Вечорами, коли сільські жителі сидять по домівках значно падає попит на товари та послуги.
  • Значний відсоток ДТП відбувається в темну пору доби. Відсутність освітлення робить дорогу дуже небезпечною для людей та тварин, які дезорієнтовані й можуть несподівано вискочити під колеса автомобіля.

Освітлення сільських вулиць та доріг відрізняється від міських, в першу чергу, тим, що в перших немає можливості встановлювати дуже складні системи освітлення. Навіть звичайна заміна перегорілої лампочки створює проблеми, оскільки, як правило, спеціалістів потрібно викликати аж з районного центру.

Освітлення в селі

На сьогоднішній день в селах ще можна зустріти лампи розжарювання, що використовуються для зовнішнього освітлення. Не зважаючи на їх дешевизну, такий вибір не можна назвати раціональним, адже такі світильники не відрізняються ні енергозбереженням, ні терміном роботи.

Для сіл, куди ускладнений доступ ремонтних бригад, або їх доводиться дуже довго чекати, оптимальним рішенням було б використання світлодіодних технологій.

Використання світлодіодних світильників має ряд переваг:

  • зносостійкість - термін служби досягає 15 років безперервного і 25 років нічного використання;
  • економічність - споживання електроенергії скорочується вдвічі;
  • міцність конструкції - діапазон робочих температур коливається від -60 до +45 градусів за Цельсієм;
  • надійність - забезпечується безперервність роботи всієї системи освітлення навіть при виході з ладу одного світлодіода.

Щоправда, ціна на світлодіодні вуличні світильники є значно вищою за інші види освітлення.
 
Враховуючи недовговічність застарілого обладнання і швидку окупність застосування зовнішніх світлодіодних світильників, місцевим адміністраціям варто було б взяти курс на модернізацію системи освітлення. Це дасть новий виток у розвитку сучасної сільської інфраструктури.

Наприклад, у селах Смига, Миколаївка, Буща та Шепетин (Рівненська область, Смизька територіальна громада) прагматично підійшли до розв'язання питання освітлення вулиць. Керівництво громади звернулося до фахівців корпорації “Ватра”, які спеціалізуються на організації освітлення в сільській місцевості.  В результаті реалізації проєкту було встановлено та введено в експлуатацію 475 консольних вуличних світильників з гарантією 5 років. Їхнє максимальне сумарне споживання електроенергії становить 23,7 КВТ в годину. Таку ж потужність споживають 118 шт. світильників обладнаних лампами ДРЛ 200ВТ. Отже, при тих же витратах вдалось освітити значно більшу територію.

 

Тож, якщо Ваше село ще не вирішило проблему вуличного освітлення — звертайтесь! Ми 100% допоможемо!

Зверніть увагу на наші консольні світильники, які успішно уже використовуються для освітлення вулиць сільської місцевості:

Вуличний консольний світильник ДСУ05У (CITY/ CITY+NEMA7) для освітлення ОТГ Світильник ДСУ05У CITY/CITY+NEMA 7 для освітлення отг Консольний світильник ДСУ05У «MAX STICK» для ОТГ
Вуличний світильник ДСУ05У (CITY/ CITY+NEMA7) Вуличний світильник ДСУ05У CITY/CITY+NEMA 7 Вуличний світильник ДСУ05У «MAX STICK»
Освітлення  ОТГ. Вуличний консольний світильник ДКУ41У (street). Консольний світильник ДСУ10В для освітлення вулиць ОТГ Світлодіодний консольний світильник для ОТГ - ДСУ05У
Вуличний світильник ДКУ41У (street) Вуличний світильник ДСУ10В Вуличний світильник ДСУ05У
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×