Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Реконструкція вуличного освітлення

На сьогоднішній день системи вуличного освітлення міст та сіл України використовують сотні тисяч застарілих світильників. З огляду на теперішній стан зовнішнього освітлення, необхідно визнати, що він є незадовільним для великих міст і майже критичним для районних центрів та селищ.

Близько 90% вуличних світильників не відповідають вимогам сучасних нормативів по енергозбереженню та освітленню. Експлуатація старих, фізично зношених світильників, в яких характеристики відбивачів і розсіювачів знижені (ККД 25-40%), використання малоефективних джерел світла (ламп розжарення і ламп ДРЛ) є незадовільним нормативом, який є не ефективним і економічно не вигідним.

Реконструкція вуличного освітлення

Щоб підвищити рівень освітленості і значно зменшити енергоспоживання потрібно провести реконструкцію вуличного освітлення. Замінити світильники з лампами розжарення і ДРЛ на сучасні світлодіодні (LED) світильники. Необхідно також ввести роздільний тариф на денне та нічне споживання електроенергії, що дозволить втричі зменшити оплату за її споживання.

Реконструкція вуличного освітлення покликана скоротити експлуатаційні витрати на освітлення міста та поліпшити його якість, удосконалити систему обслуговування, спостереження, контролю та швидкого виявлення поломок.

Якщо вам потрібен проект вуличного освітлення, паркового, промислового, освітлення складу чи навіть аеропорту - звертайтесь до наших фахівців. Ми працюємо як з малими так і великими об'єктами, муніципальними та приватними господарствами.

Наші інженери-технологи здійснять комплексне проектування освітлення Вашого об'єкту, яке включає в себе схему розрахунку конструкцій, сам проект, і, звичайно, візуалізацію всіх елементів майбутньої LED-системи.

Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте ряд переваг:

  • проектування від досвідчених інженерів (освітлюємо Україну з 1957 року);
  • кращі світильники і опори (вся продукція сертифікована, впроваджено стандарт ISO 9001);
  • швидке виконання замовлення, МИ - ВИРОБНИК;
  • конкурентні ціни;
  • всі товари в наявності;
  • гарантію від виробника.

Отже, якщо вам потрібна реконструкція вуличного освітлення - сміливо звертайтесь до нас і можете на 100% бути впевненими - ми не підведемо!

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×