Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Проект вуличного освітлення

Зовнішнє освітлення территорій - це завжди важлива складова безпечного та комфортного перебування людей та водіїв автотранспорту в нічний час на вулицях міст. Для цього щорічно витрачається багато коштів на проектування, встановлення, обслуговування, ремонт, реконструкцію та модернізацію систем зовнішнього освітлення. Рушійним важелем в оновленні вуличного світла є впровадження заходів щодо забезпечення ефективного освітлення на дорогах.

Дієвою системою освітлення можна вважати ту, де наявне виконання якісної роботи по створенню світлового середовища вулиць міст в заданих умовах при менших витратах. Для створення ефективного світлового середовища використовують сучасні світлотехнічні розробки джерел світла, які б відповідали вимогам по нормативним документам та енергоекономічним показникам. Найбільш революційним на сьогоднішній день є встановлення та заміна існуючих джерел світла світильниками на основі світлодіодів.

Проект вуличного освітлення

Актуальність проекту вуличного освітлення полягає у тому, що впровадження світлодіодних джерел світла допоможе економити бюджетні кошти, адже LED-ліхтарі споживають у 4-6 разів менше електроенергії, мають гарантію від виробника не менше 5 років, не потребують обслуговування упродовж всього терміну експлуатації, а також мають більший світловий потік – відповідно, кращу якість освітлення.

Відсутність вуличного освітлення, зазвичай, негативно впливає на рівень безпеки та рівень комфортності життя громадян, які повертаються у вечірній та нічний час до своїх домівок. Значного дискомфорту завдає така ситуація з освітленням і для водіїв автотранспорту, які у темну пору доби проїжджають через місто. При відсутності вуличного освітлення збільшуються випадки травматизму та дорожньо-транспортних пригод. Проблема ще більше загострюється в зимовий період, коли на пішохідних доріжках утворюється ожеледиця, що призводить до травмування пішоходів.

Якщо вам потрібен проект облаштування вуличного чи паркового освітлення звертайтесь до наших фахівців. Наші інженери-технологи здійснять комплексне проектування освітлення Вашого об'єкта, яке включає в себе схему розрахунку конструкцій, сам проект, і, звичайно, візуалізацію всіх елементів майбутньої системи.

Також надаємо послуги із реконструкції вуличного освітлення усіх типів.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте проектування від досвідчених інженерів (освітлюємо Україну з 1957 року) а також кращі світильники і опори (вся продукція сертифікована, впроваджено стандарт ISO 9001). Гарантія на наші вироби складає 5 років. Швидке виконання замовлення, конкурентні ціни та доставка продукції в будь-яку точку України задовільнить навіть самого вибагливого замовника.

Все ще думаєте де замовити проект вуличного освітлення?

Звертайтесь до нас!

Ми не підведемо!

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×