Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Рекламне освітлення

Рекомендована і найбільша допустима середня яскравість, а також максимально допустима яскравість окремих ділянок рекламних панелей і щитів залежно від їх площі і розташування відносно очей водіїв наведені в таблиці 1 згідно ДБН В.2.5-28:2018 Природне та штучне освітлення (PDF, ~4Mb).

Максимальна яскравість визначається як габаритна для найбільш яскравих ділянок площею (0,2 х 0,2) м як в рекламних панелях, в яких джерела світла розташовані всередині в огорожі із світлорозсіюючих матеріалів, так і в рекламних щитах, які освітлюються зовні світловими приладами.

Рівні сумарного освітлення вікон житлових будинків і палат лікувальних закладів світловими приладами архітектурного, рекламного і зовнішнього освітлення не повинні перевищувати величину середньої вертикальної освітленості.

 

Рекомендовані і найбільш допустимі величини середньої яскравості для рекламних об’єктів
Таблиця 1. Рекомендовані і найбільш допустимі величини середньої яскравості для рекламних об’єктів

Встановленя світлового динамічного рекламного устатковання дозволяється при відсутності прямої видноті їх впливу в точці встановлення на відстані 1м. від геометричного центру вікон жилої будівлі, палат лікувальних закладів палат та соціальних кімнат об’єктів соціального забезпечення.

Кутовий розмір динамічних рекламних світлових установок які можна бачити з місця на відстані 1м від геометричного центру вікон будівлі, палат лікувальних закладів палат та соціальних кімнат об’єктів соціального забезпечення, не повинен бути вищим ніж 2°.

В денний час яскравість рекламного відеоекрану не обмежується. Ввечері та вночі максимально допустима яскравість відеоекрану не повинна бути вища ніж 3000 кд/м2.

Про освітлення білбордів та рекламних щитів ми уже писали раніше.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×