Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення білбордів та рекламних щитів

Ефективність білборгів та рекламних щитів

Сучасний рекламний світ вже неможливо уявити без яскравих, барвистих рекламних щитів - білбордів. Білборд - це потужний рекламний носій, невід'ємна частина сучасного міста. Ідея, яка вкладена в даний вид реклами - це яскрава картинка з лаконічним текстовим супроводом, створена для заклику потенційних клієнтів придбати той чи інший товар або послугу.

Величезні рекламні конструкції з різними видами підсвітки, твердо увійшли в арсенал маркетингового інструментарію. Вже більше десяти років під ряд саме такі майданчики вважаються одним з найбільш ефективних засобів подачі реклами. Серед основних переваг цих конструкцій – великий розмір, що здалеку потрапляє в поле зору, можливість установки біля автомобільних доріг з високим пасажиропотоком, а також допустимість монтажу у безпосередній близькості від рекламованого закладу або об'єкта. 

Проте, найголовніша перевага - видимість білборда у нічний час доби, що створюється за допомогою спеціальних світильників та лампочок. Сучасні світлодіодні освітлювальні елементи створюють не лише чудову видимість рекламних щитів, а й є високоенергозаощадливими та простими в обслуговуванні. 

освітлення білбордів та рекламних щитів

Способи розміщення підсвічування на білбордах та рекламних щитах

Існує лише два способи монтажу освітлювальних приладів: зовнішній та внутрішній.

Перший варіант (зовнішнє освітлення) більш поширений –  він значно легший в установці, простіший в обслуговуванні та ремонті, дешевший. Зовнішнє підсвічування найчастіше реалізоване з використанням архітектурних прожекторів, які застосовуються для освітлення будівель. Вони мають високу яскравість, гарну оптичну інтенсивність світла та видають рівномірне заливаюче світіння на певну площу поверхні об'єкта. Маючи високий клас захисту від вологи та пилу, вони можуть безперешкодно використовуватися навіть у найбільш забруднених місцях – уздовж проїжджих частин, у промзонах та поблизу ґрунтових доріг.

Якщо говорити про внутрішнє освітлення, то воно являє собою більш складний, технологічніший та значно вартісніший в грошовому еквіваленті спосіб освітлення білбордів та рекламних щитів. Залежно від різновиду, у цій категорії можна виділити заднє, торцеве, фронтальне та контурне підсвічування. Щоб досягти потрібного ефекту застосовуються окремо розміщувані світлодіоди – по сітці або контурно, у комбінації з прозорою передньою або задньою стінкою самого білборда. Застосування тієї чи іншої технології визначається конкретними потребами рекламодавця, а тому робить проект рекламного щита у рази дорожчим за стандартний. У зв'язку з останнім, до описаних способів зазвичай вдаються тільки великі компанії або ті фірми, які розміщують лише один-два білборда у безпосередній близькості від своїх закладів.

Ще один, значно дешевший спосіб підсвічування – це контурування рекламних щитів світлодіодними стрічками або гнучким неоном. Тут можливе використання низьковольтних виробів, що підвищує безпеку конструкції та зменшує витрати на електроенергію.

підсвітка білбордів та рекламних щитів фото

При розробці світлових рішень повинні враховуватися наступні фактори:

  • Розмір рекламного щита;
  • Насиченість палітри;
  • Світловідбиваючі властивості фарб та інших декоративних елементів білборда;
  • Зовнішня естетика використованого світлотехнічного обладнання;
  • Загальна вага освітлювальних приладів;
  • Рівень складності планового і непланового обслуговування; 
  • Кліматичні умови;
  • Варіанти підведення електричного кабелю;
  • Загальна електробезпека;
  • Питання заощадження електроенергії.

У будь-якому випадку, фахівці компанії "Ватра" нададуть професійні рекомендації при виборі конкретного способу підсвічування білбордів та рекламних щитів. Наші менеджери швидко зорієнтують Вас у нашому асортименті товарів та допоможуть підібрати рішення, яке найкращим чином поєднається з суттю рекламного зображення на білборді.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×