Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Світлодіодне освітлення пішохідних переходів

Освітлення пішохідних переходів – надзвичайно важливе питання, адже від якості світла, надійності освітлення, залежить безпека усіх учасників дорожнього руху.

Освітлення (підсвітка) пішохідних переходів

Ні для кого не секрет, що проблема неосвітлених доріг, пішохідних переходів зокрема - щодня забирає десятки життів. Кожна третя дорожньо-транспортна пригода відбувається за участю пішохода. Основною причиною ДТП є погана видимість, водіям в сутінковий і нічний час складно помітити пішохода і сам пішохідний перехід, незважаючи на наявність дорожнього знака. Установка системи світлодіодного освітлення дозволить скоротити число наїздів на пішохідних переходах. А найголовніше - пішохідний перехід буде помітний здалеку.

Тонка і продумана робота - освітити пішохідний перехід так, щоб проїжджаючі водії могли ясно бачити пішоходів у темну пору доби.  Просте розміщення світильника прямо над пішохідним переходом не є вдалим рішенням.  Необхідно створити видимий контраст між пішохідним переходом і поверхнею дороги.  Це досягається за рахунок використання асиметричного розподілу світла, що забезпечує високий вертикальний рівень освітленості пішохода з боку водія.  У той же час сам пішохідний перехід отримує високий горизонтальний рівень освітленості, так що його видно з великих відстаней.

Система LED освітлення пішохідних переходів допоможе вирішити повністю проблеми, з якими стикаються як і пішоходи, так і любителі провести кілька годин за кермом. До цих проблем можна віднести: відсутність освітлення, слабке освітлення, відсутність світлового контрасту (недостатня видимість пішоходів доповнена відблисками і засліплення від вуличного освітлення) і сліпуче освітлення (вуличне освітлення направлено в сторону водія транспорту що наближується).

Використання продукції вуличного освітлення (підсвітки) компанії "Ватра" дозволяє досягнути високої ефективності освітлення пішоходних переходів при низьких енергозатратах. Наші світильники перевірені вулицями і часом.

Ось деякі з наших світильників, які можуть бути використані для освітлення або підсвітки пішоходних переходів:

Світлодіодний світильник ДСУ07У-120 для освітлення пішохідних переходів підсвітка пішохідних переходів світильник ДСУ10В
Світлодіодний світильник ДСУ07У-120 для освітлення пішохідних переходів Світильник ДТУ18У Світильник ДСУ10В
     
світильник для пішохідних переходів ДКУ41У освітлення пішохідних переходів ватра  
Світильник ДКУ41У (street) Світильник ДСУ05У  
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×