Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення видобувних кар'єрів

Кар'єрне видобування - один із основних видів економічної діяльності країни. Ефективність роботи цієї галузі великою мірою пов'язана з правильною організацією штучного освітлення кар'єрів. Таке освітлення має ряд особливостей, сформованих специфікою кар'єрної роботи.

Кар'єр - сукупність гірських видобутків, що здійснюються відкритим способом, а також це саме гірське підприємство, що проводить такі роботи. Візуально це схоже на глибоку діру.

Освітлення кар'єрів

Недостатня кількість світла на відкритому майданчику, на великій глибині видобутку - одна з найчастіших причин виникнення аварій. Проектуючи освітлення  фахівці оцінюють місце, час робіт, кліматичні умови, особливості об'єкта, його площу, ландшафт, температурні показники для всіх пір року, ризик механічних пошкоджень освітлювального обладнання від попадання породи, вибухової хвилі, наїзду техніки та ін. Також в ході проектування освітлення кар'єрів потрібно витримати норми освітленості для машинних камер; складів вибухових матеріалів; навантажувальних / розвантажувальних майданчиків; головних і другорядних виробок, де відбувається перевезення вантажів, переміщення працівників; робочих майданчиків; бортів, що перекривають кар'єри; під'їзних шляхів; місць розвантаження гірської маси тощо.

Ідеальним рішенням стануть світлодіодні світильники, бо тільки вони володіють оптимальними параметрами яскравості, колірної температури, потужності, захищеності. Крім того, світодіодне освітлення - економічне і довговічне.

Корпорація "Ватра" - лідер з виробництва світлотехніки в Україні та країнах СНД, пропонує послуги з монтажу й проектування світлодіодного освітлення кар'єрів. Наші LED-світильники володіють рядом переваг: 

  • енергоспоживання скоротиться приблизно в 3 рази;
  • у приладах використовується спеціальний драйвер, здатний справлятися з нестабільними електричними мережами і захистити діоди від згоряння навіть при скачках до 1 000В, а також уберегти від короткого замикання;
  • LED-елементи для кар'єрів володіють вібро - і ударостійкістю;
  • для освітлення кар'єрів беремо світильники з рівнем захисту від IP65: світлодіоди герметично закриті в міцний корпус, всередину не проникає волога, пил, пісок;
  • спеціальне покриття робить корпус невразливим для корозії.

Звертайтесь до нас і наші фахівці з багаторічним досвідом розроблять для Вас відповідний індивідуальний проект. 

Зверніть увагу на наші світильники, які можуть бути використані для освітлення видобувних кар'єрів:

Світильник ДСУ10В Світильник ДТУ18У Світильник ДСУ05У
Світильник ДСУ10В Світильник ДТУ18У Світильник ДСУ05У
     
Світильник ДКУ41У (street) Прожектор ДСУ05У (модель В-max) Прожектор ДСУ05У (модель A-max)
Світильник ДКУ41У (street) Прожектор ДСУ05У (модель В-max) Прожектор ДСУ05У (модель A-max)
     
Прожектор ДO72У (модель В) Прожектор ДO72У (модель А)  
Прожектор ДO72У (модель В) Прожектор ДO72У (модель А)  
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×