Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення для птахівництва

Освітлення для птахівництва

Одним із найважливіших елементів правильного функціонування галузі птахівництва є правильне освітлення. Освітлнення птахофабрик, пташників має великий вплив на здоров'я і продуктивність птахів, а також на їх поведінку і розвиток. Саме тому відповідна система освітлення повинна проектуватися з професійним підходом і особливою ретельністю. Домогтися найкращих показників енергоефективності можна за допомогою використання світлодіодних ламп і світильників для птахівництва.

У світлодіодних ламп багато переваг - маленька споживана потужність, довгий термін служби, тривала гарантія, мінімальне обслуговування, широкий асортимент вибору.

освітлення для птахівництва

Важливо розуміти, що бройлери, молодняк і несучки мають різні потреби в освітленні, якщо говорити про інтенсивність. Світловіддачу можна виміряти світломіром, але у всіх вимірювальних приладів різна чутливість. Необхідно використовувати якісний світломір для отримання максимальної точності, з огляду на тип лампи. Стандартні одиниці інтенсивності світла, вимірювані в пташниках, - це "кандела» (сила світла) або "люкс" (освітленість), 1 кандела дорівнює приблизно 10 люкс. Інтенсивність світла для птиці повинна бути рівномірно розподілена по всьому пташника. Особлива увага повинна бути приділена розміщенню ламп, так як інтенсивність швидко падає у міру віддалення від джерела і також різко зростає в міру наближення до нього. Стандартний інтервал між лампами становить приблизно 6,5 м, проте можна посилити рівномірність освітлення, розмістивши лампи ближче одну до одної.

Світлодіодні рішення можуть створити ідеальне середовище, де птахи не показують стресову поведінку у вигляді переїдання. Світлодіоди в даний час можуть бути використані для поліпшення якості яєць, які повинні мати правильні розміри і достатню товщину шкаралупи. Вони допомагають птахам бути спокійніше, і покращують перетворення їжі в масу тіла. Сьогодні, за допомогою світлодіодного освітлення, яке може імітувати унікальні спектральні вимоги для птахів, фермери можуть зменшити стрес і смертність, а також регулювати циркадний ритм, збільшувати виробництво яєць та м'яса, розведення нових особин.

Спеціальні світлодіодні системи освітлення, які забезпечують правильний спектр світла, допомагають підвищити якість і кількість продукції птахівництва.

Світильники для птахів

Для будь-якого типу утримання птиці: клітинне, багатоповерхове або звичайне підлогове, метою є рівномірний розподіл світла на всіх рівнях і по всій площі. Однак, це часто не береться до уваги. Лампи просто встановлюються на приблизно однаковій відстані, без урахування того, який вплив вони будуть чинити на птицю.

Професіонали рекомендують обов'язково проводити розрахунки освітлення і використовувати світильники та прожектори котрі рівномірно висвітлюють всі рівні клітки або весь простір пташника, не залишаючи темних куточків.

Для відкритого простору потрібні менш спрямовані світильники, які розсіюють промені ширше.

Однією з найбільш складних проблем в розробці оптимальних умов освітлення для всієї птахопереробної промисловості була розробка способу управління системою освітлення при підлоговому утриманні або утриманні з можливістю вільного вигулу. Вважається, що установка світлодіодного освітлення в системах вільного вигулу і підлогового утримання забезпечує більшу узгодженість і найкращу ефективність, ніж можуть забезпечити люмінесцентне або традиційне освітлення лампами розжарювання.

світильники для птахів

Наш асортимент світлодіодного освітлення для птахівництва представлений дуже багатьма моделями. LED-світильники обладнані ступенем захисту від впливу навколишнього середовища IP65, пило-та вологозахисні.

Перевагами світлодіодних світильників:

  • Економія - в 4 рази більше економічний світильник в порівнянні з лампами ДРЛ, відповідно, знижуються витрати на закупівлю електроенергії.
  • Ступінь захисту IP67 - абсолютний захист від пошкоджень, бруду і пилу. Світильник повністю герметичний і не боїться вологи.
  • Ідеальне світло - в світильнику встановлено світлодіоди потрібного для птахів спектру.
  • Керування світлом - можливість реалізації циклу «світанок-захід» для плавного підвищення і зниження рівня освітленості, максимально наближеного до природного.
  • Низька тепловіддача - світлодіодні світильники практично не нагріваються, а значить, їх можна встановлювати на близькій відстані від птахів, навіть в самих клітках, не провокуючи при цьому перегрівання птахів.
  • Корпус з ударостійкого полікарбонату - забезпечує повну герметизацію світильника. Не мутніє і не жовтіє з часом.
  • Тривалий термін гарантії - будь-який клієнт зацікавлений як в довгій службі світильників, так і в тривалому терміні гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Наші фахівці допоможуть Вам підготувати відповідний проект освітлення пташників, виконати розрахунки під конкретні розміри і особливості ваших приміщень, підібрати відповідні світильники. Все це буде зроблено в короткі терміни. Звертайтеся!

Зверніть увагу на наші світильники, які можуть бути використані для освітлення в галузі птахівництва:

Світильник ДКП01У, ЛКП01У, ЛКП02У Світильник ДКП01У line Світильник ДПП07В
Світильник ДКП01У, ЛКП01У, ЛКП02У Світильник ДКП01У line Світильник ДПП07В
     
Світильник ДПП09У, ЛПП09У Світильник ДСП67В (G) Світильник ДСП11 (модель С)
Світильник ДПП09У, ЛПП09У Світильник ДСП67В (G) Світильник ДСП11 (модель С)
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×