Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Вологозахищені світильники для автомийки

В сучасному світі вже ніхто не має сумнівів в тому, що освітлення в нашому житті відіграє надто важливу роль. Без світла неможливо працювати не тільки у темну пору доби, а й часто в денні години. Одним з таких приміщень, де хороше освітлення необхідне в будь-який час, є автомийка.

Варто знати, що освітлення автомобільної мийки справа не з легких, вона вимагає дотримання певних принципів, цілей і завдань, де основною проблемою є створення ідеального світла в умовах надвисокої вологості.

Виходячи з того, що на автомийці завжди є 100% вологість і безперервний водний потік, то цілком логічно, що світильники для даного приміщення повинні підбиратися з особливою ретельністю, адже якщо щось випустити з уваги, то це може привести до швидкої поломки ламп і ще гірше - травмування людей.

Вологозахищені світильники для автомийки

Основні вимоги до вологозахищених світильників:

  • стійкість матеріалу світильника до можливої ​​корозії;
  • безпека у використанні;
  • клас захисту від вологи IP65 або IP67;
  • тривалий термін служби;
  • економічне споживання електроенергії (на автомийці світло горить постійно, це дуже важливий аспект вибору. Тут слід використовувати світлодіодні лампи, які мають найбільшу ефективність в плані енергоспоживання).

І тут на допомогу повинні прийти не хто інший, як надсучасні засоби передачі світла - вологозахищені світлодіодні світильники

Вологозахищені світильники - це світлодіодні світильники в яких джерелом світла служать LED-модулі або світлодіодні лампи в захищених від вологи і пилу корпусах зі степенем захисту IP65 або IP67 для середовищ з підвищеною концентрацією пари або пилу.

Такі світильники встановлюються індивідуально або компонуються в світлову лінію як всередині приміщень, так і зовні. Джерелом світла в них служать світлодіодні трубчасті лампи Т8, світлодіодні лінійні модулі або люмінесцентні лампи Т8. Корпус виконаний з полікарбонату або з поліестеру, армований скловолокном. Розсіювач виготовляється з високоякісних оптичних пластиків: полікарбонату або ПММА. Кріпити такі світильники можна як на стіну, так і на стелю - все залежить від запланованого проекту освітлення автомийки.

На сьогоднішній день все більше власників автомийок інвестують свої кошти нове освітлення. Промислові світлодіодні світильники стрімко витісняють світильники з вбудованими всередині лампами завдяки тому, що їх монтаж і установка значно простіше попередніх. До того ж, вбудований всередину пусковий драйвер струму надійно захищений від вологи і, як правило, має високу стійкість до перепадів напруги. А ще світлодіодні пристрої значно економніші.

Фахівці компанії "Ватра" швидко розроблять для Вас відповідний проект встановлення вологозахищених світильників на автомийку, враховуючи усі вимоги, і допоможуть втілити його в життя.

Зверніть увагу на наступні вологозахищені світильники для автомобільної мийки:

Світильник ДКП01У LINE Світильник ДКП01У Світильник ДСП07У
Світильник ДКП01У LINE Світильник ДКП01У Світильник ДСП07У
     
Світильник ДПП07В Світильник ДСП65В Світильник ДСП11 МОДЕЛЬ С
Світильник ДПП07В Світильник ДСП65В Світильник ДСП11 МОДЕЛЬ С
     
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×