Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Світлові покажчики (знаки безпеки)

Світлові покажчики (знаки безпеки) встановлюються:

  • над кожним евакуаційним виходом;
  • на шляхах евакуації, однозначно вказуючи напрямки евакуації;
  • для позначення поста медичної допомоги, пожежного поста;
  • для позначення місць розміщення первинних засобів пожежогасіння;
  • для позначення місць розміщення засобів екстреного зв'язку та інших засобів, призначених для оповіщення про надзвичайну подію.

Значення яскравості будь-якої частини поверхні кольорових знаків безпеки повинно бути не менше 2 кд/м2 в усіх напрямках.

Визначення відстані розрізнення евакуаційного знаку безпеки виконується згідно Додатку А2 (ДБН В.2.5-28:2018 Природне та штучне освітлення PDF, ~4Mb).  При цьому знаки повинні розташовуватися на відстані не більше ніж 25 м один від одного, а також в місцях повороту коридору. Додатково повинні бути відмічені покажчиками виходи з коридорів і рекреацій, які примикають до вищезгаданих приміщень. Світлові покажчики повинні встановлюватися на висоті не нижче ніж 2 м від підлоги.

Світлові покажчики (знаки безпеки)
 

Значення яскравості будь-якої зони кольорової поверхні знаків безпеки в умовах задимлення має бути не менше 10 кд/м2.

У приміщеннях, де можливо задимлення, світильники аварійного освітлення повинні бути розміщені на відстані не менше 0,5 м від стелі, а евакуаційні знаки безпеки на висоті не більше 0,5 м від підлоги. Знаки безпеки з зовнішнім підсвічуванням не застосовують.

Живлення світлових покажчиків в нормальному режимі повинно проводитися від джерела, незалежного від джерела живлення робочого освітлення; в аварійному режимі перемикатися на живлення від третього незалежного джерела, наприклад - вбудовану в світильник акумуляторну батарею.

Тривалість роботи світлових покажчиків повинна бути не менше ніж 1 год.

Освітлювальні прилади аварійного освітлення (безпеки, евакуаційного освітлення) допускається передбачати такими, що світять та вмикаються одночасно із освітлювальними приладами нормального освітлення (освітлювальними приладами робочого освітлення), і непостійної дії, що вмикаються автоматично при порушенні живлення нормального освітлення в даній зоні.

 

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×