Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Світлодіодні (LED) прожектори для освітлення стадіону, футбольного поля

Футбол - одна із найулюбленіших ігор сьогодення. Цей вид спорту збирає найбільшу кількість глядачів серед усіх існуючих. За футбольним матчем однаково цікаво спостерігати сидячи вживу на трибунах стадіону і на дивані вдома перед екраном телевізора. Тому для того, щоб забезпечити комфорт перегляду футбольного матчу, який зазвичай відбувається у вечірній час, потрібно добре продумати систему освітлення футбольного поля і стадіону в цілому.

Світлодіодні (LED) прожектори для освітлення стадіону, футбольного поля

При підготовці освітлення стадіонів необхідно врахувати наступні фактори:

  • освітлення гравців і глядачів повинне бути без перешкод для зору (забезпечення зорового комфорту);
  • освітлення має бути безпечним;
  • освітлення має бути рівномірним; 
  • мінімальний ступінь «світлового забруднення» (особливо в житлових районах).

Штучне освітлення футбольного поля повинне впоратися з головним завданням – забезпечити відмінну видимість для всіх учасників, що перебувають на стадіоні - як гравцям, так і глядачам.

Враховуючи усі вище перераховані моменти, можна з впевненістю сказати, що ідеальним варіантом для освітлення стадіону, футбольного поля є ніщо інше, як світлодіодні (LED) прожектори.

Спортивне світлодіодне освітлення здійснюється на опорах, розташованих на різних кутах поля, на які кріпляться світлодіодні прожектори для стадіонів. Такий варіант створення світла дозволяє повноцінно освітити всю територію. LED-освітлення стадіонів дозволяє проводити тренування і змагання в будь-який час доби. На мачтах розміщують прожектори з різною оптичною системою і потужністю, кожен з них повинен забезпечити певний рівень освітленості в заданій точці. Від цього і залежить якість освітлення на ігровому полі.

Якщо говорити про опори для штучного освітлення стадіону, то тут теж є свої особливості:

  • Відповідно до правил, футбольне поле може мати розміри в межах від 105 м до 110 м по довжині, і від 68 м до 75 м по ширині.
  • Для забезпечення безпеки гравців не можна розташовувати освітлювальні опори в межах зони шириною 5 м по периметру ігрового поля.
  • У випадку, якщо трибуни для вболівальників виконані у вигляді конструкцій зі збільшенням висоти розташування рядів або на рівні з полем, опори освітлення повинні бути розташовані за межами поля й бути недоступними для зору глядачів.

Компанія "Ватра" в найкоротші терміни розробить проект освітлення стадіону, світлотехнічний розрахунок освітленості і запропонує надпотужні прожектори для освітлення футбольного поля та інших спортивних об'єктів.

Якісне світлодіодне освітлення стадіонів, освітлення футбольних полів LED-прожекторами торгової марки "Ватра" - це надійне, потужне, сучасне і економне освітлення з тривалим терміном служби.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×