Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення високих прольотів

Від правильно організованого освітлення приміщення залежить загальний стан здоров'я людини, її працездатність, міцний сон і, навіть, рівень імунітету та нервової системи.

Тому, особливі вимоги висуваються до великих промислових об'єктів, таких як: торгові центри, виробничі цехи, будівельні майданчики, супермаркети, складські приміщення, гаражі тощо. Адже загальний стан працівників та покупців - це запорука успішного бізнесу.

Проте, часто процес освітлення великих виробничих приміщень завдає чимало клопоту, як спеціалістам енергетикам, так і власникам даних приміщень.

В чому ж полягає проблема? Розглянемо основні причини.

Однією з таких причин є розміщення світильників на висоті більше 10м.

Стелі і прольоти висотою понад 10 м значно обтяжують процес монтажу та демонтажу світильників. Особливо в умовах відсутності потрібної техніки.

Освітлення високих промислових приміщень і прольотів

Ще одна причина - часте технічне обслуговування освітлювальних приладів.

Старі або ж неякісні, дешеві світильники для високих прольотів, накопичуючи на собі пил та бруд, часто перегріваються та виходять із ладу. Відповідно, це тягне за собою необхідність їх негайної заміни.

Невиправдана економія на якості світильників призводить до постійних гарантійних замін. А це в свою чергу, нові витрати (демонтаж певних приладів, кошти працівникам, оплата оренди техніки) і ваш час.

Недостатня кількість та неякісне освітлення теж спричиняють чималі клопоти. Тому, щоб з висоти більше 10 м світла було не тільки достатньо, але щоб воно було ще і якісним, потрібно обрати правильні світильники. В жодному разі не економте, лише тоді Ви зможете забути про технічне обслуговування світильників на найближчі 10 років.

Якщо ж Ви все-таки наважились на установку нових освітлювальних приладів, то врахуйте усі нюанси, щоб не розчаруватися в своєму виборі. У цьому Вам допоможе світло-технічний розрахунок освітлення.

Він включає в себе:

  • технічні особливості приміщення;
  • потрібну кількість світла;
  • особливості електромережі;
  • необхідність систем управління освітленням.

Правильний розрахунок освітлення високих промислових приміщень значно зекономить Ваш час і кошти, та покаже яким буде результат після монтажу.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×