Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення тенісних кортів

Освітлення спортивних споруд - завжди було одним із найскладніших, оскільки, воно зобов'язане забезпечити не лише ідеальну видимість, а й сприяти комфорту гравців на полі і глядачів на трибунах. Система освітлення тенісних кортів - не виняток.

Теніс завжди асоціювався з сонячними літніми днями. Проте тут теж є свої нюанси, адже навіть в спекотне літо, що вважається найкращиим часом для гри, ідеальне перебування на корті розпочинається лише тоді, коли сонце злегка починає сідати за обрій. На правильно освітленому тенісному майданчику тенісисти не тільки відмінно бачать м'яч і орієнтуються на полі, але і не відчувають засліплюючого ефекту, який так знайомий спортсменам, що грають при штучному освітленні в сутінках та вночі.

освітлення тенісних кортів

Освітлення тенісних кортів здійснюється згідно Європейського стандарту EN 12193: 1999, який є основним нормативним документом для професійних і аматорських майданчиків. Даний документ містить чіткі вимоги щодо:

  • Освітлення ігрових закритих і відкритих майданчиків для різних видів спорту та багатоцільових спортивних споруд;
  • Освітлення трибун;
  • Освітлення безпеки;
  • Аварійного освітлення для продовження спортивного заходу;
  • Обмеження сліпучої дії;
  • Кольору і властивостей відображення поверхонь

Професійні тенісні корти, споруджені для проведення міжнародних змагань, мають ще додаткові вимоги до освітлення, що перевершують Європейський стандарт. Причина таких високих вимог - якісна картинка під час трансляції гри в режимі реального часу.

Зазначимо, що на всіх типах тенісних кортів тепер встановлюються тільки світлодіодні світильники для спортивних споруд і прожектори. Планування освітлення закритих тенісних кортів та майданчиків для бадмінтону повинно обов'язково включати в себе гарне освітлення периметра. Якщо для інших видів спорту лінії поля є трохи більше умовними, то тут важливий кожен міліметр. За нестачі освітленості суддя може винести некоректне рішення, спираючись лише на суб'єктивне сприйняття. Щоб уникнути двозначності, для підсвічування задніх та бічних ліній застосовують спеціальні світильники напрямленої дії. Їх зазвичай монтують так, щоб промені можна було направити чітко уздовж намальованої риски, уникнувши візуальних спотворень та тіней від м'яча або волана у спірній зоні.

Звертайтесь до фахівців нашої компанії і ми зробимо розрахунок необхідної кількості світла на ігрову зону з урахуванням кількості та видів спорту, на які вона запланована, надамо корисні рекомендації щодо монтажу освітлювальних приладів на майданчиках для спортивних ігор.

Уже сьогодні ми пропонуємо якісне спортивне освітлення майданчиків, стадіонів, сучасні високопродуктивні світлодіодні системи власної розробки, які мають неперевершену продуктивність і практично не потребують обслуговування, забезпечуючи при цьому значну економію енергії.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×