Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення прибудинкових територій

Багатьом із нас доводилося повертатися додому в темну пору доби. В такі моменти кожна людина розуміє наскільки важливим елементом добробуту є хороше освітлення як всередині будинку, так і навколо нього. Проте не всім пощастило жити в багатоповерхівці, яка б мала ідеальне освітлення прибудинкових територій, часто-густо, воно зовсім відсутнє. Ця проблема - одна із найактуальніших на сьогоднішній день ужитті як великих, так і малих міст.

Освітлення прибудинкових територій

Прибудинкова територія являє собою земельну ділянку, яка прилягає до багатоквартирного будинку, а також об'єкти, призначені для експлуатації будинку. І добре освітлення її територій в нічний час - це запорука безпеки кожного жителя будинку та його майна.

До об'єктів освітлення прибудинкової території відносяться: під'їзди, тротуари, парковки, під'їзні шляхи, дитячі майданчики, прогулянкові доріжки, господарські майданчики.

Якщо новим будинкам пощастило більше з освітленням, то будинкам старого планування - значно менше. Елементи освітлення прибудикових територій більшості жилих кварталів міст - давно застарілі, подекуди - відсутні. Це сприяє травмуванню людей, що пересуваються вночі та й процвітанню злочинництва.

Ідеальним вирішенням данної проблеми стане встановлення сучасного світлодіодного освітлення. Воно є ідеальною альтернативою старим вуличним світильникам, адже втричі економить електроенергію. LED-світильники є довговічними, не потребують додаткового обслуговування, працюють за будь-яких погодніх умов.

Корпорація "Ватра" - лідер з виробництва світлотехніки в Україні та країнах СНД, пропонує послуги з проектування сучасного світлодіодного освітлення прибудинкових територій. Наші спеціалісти в найкоротші терміни розроблять індивідуальний проект по освітленню прибудинкової території, згідно усіх Ваших вимог та побажань.

У нас - велетенський асортимент світильників вуличного призначення. Обираючи нас, Ви робите інвестицію в комфорт та добробут!

Зверніть увагу на наші світильники, які можуть бути використані для освітлення прибудинкових територій:

Світильник ДСУ10В для освітлення промислових об'єктів Світильник ДСУ05У для освітлення площ, вулиць, доріг освітлення парків та паркових зон
Світильник ДСУ10В Світильник ДСУ05У Світильник ДСУ05У-25-1-714 «STICK»
Світильник ДТУ18У для освітлення автомобільних доріг Світлодіодний світильник для освітлення вулиць, автомобільних доріг Світильник ДТУ08У, ЖТУ08У освітлення парків, скверів, садів, бульварів
Світильник ДТУ18У Світильник ДКУ41У (street) Світильник ДТУ08У, ЖТУ08У
Світильник ДТУ20У для освітлення бульварів, пішохідних доріжок Світильник ДТУ42У для декоративного освітлення пішохідних доріжок Світильник ДКУ42У для освітлення прибудинкових територій
Світильник ДТУ20У Світильник ДТУ42У Світильник ДКУ42У
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×