Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення підземних переходів

Транспортна інфраструктура складається з багатьох елементів - великих і маленьких, кожен із яких є вкрай важливим. Автомобільні та пішохідні тунелі призначені для того, щоб частково зняти навантаження з надземних комунікацій та забезпечити людям комфортне пересування складними ділянками, а якісне тунельне освітлення - гарантія безпечного перебування у таких місцях усіх учасників руху.

Підземні переходи відносяться до об'єктів підвищеної небезпеки тому освітлення для них повинно відповідати всім технічним вимогам нормативних докуметнів. Хороше світло в таких місцях - запорука добробуту і здоров'я пішоходів.

освітлення підземних переходів

Для збереження безпеки піддземний перехід повинен бути обладнаний спеціальним освітленням. Ідеальний варіант - світлодіодні джерела світла.  LED-світильники забезпечать усі необхідні умови освітлення: відповідну яскравість, правильний кут світла тощо. Такі світильники оснащені міцним корпусом, що вбереже їх від можливого вандалізму. 

Зважаючи на територію розміщення таких світильників - під землею, у місцях із підвищеною вологістю - ще одна їх переважаюча властивість - вологозахист. З метою продовження терміну служби  LED-ламп, між склепінням та кріпильним кронштейном встановлюються спеціальні екрануючі прокладки або нейлонові шайби, які знижують ризик електрохімічної корозії. Кріпильні кронштейни виконуються з нержавіючої сталі та мають можливість коригувати кут нахилу світильника у межах до 30° або до 60°.

У підземних пішохідних переходах рекомендується підтримувати постійну високу освітленість, як горизонтальну, так і вертикальну. Світлодіодні світильники тут теж ідеальний варіант, так як вони являються низькоенергозатратними і можуть служити безперервними джерелами світла, використовуючись цілодобово.

Переваги використання світлодіодного освітлення у підземних переходах:

  • Економлять споживання енергії. Один світильник потужністю 100 Вт освітлює шлях так, як аналоговий прилад потужністю 200-500 Вт.
  • Забезпечують безпечну експлуатацію. Струм, який потрапляє на світлодіод, відразу перетворюється в світлові промені. Це зводить імовірність перегріву або вибуху світильника практично до нуля.
  • Стійко реагують на перепад вологості і температури. Світлодіодне освітлення в підземному переході однаково добре дає собі раду, як при +50 ° С, так і при -40 ° С.
  • Довгий термін служби.
  • Не потребують додаткового обслуговування.

Компанія "Ватра" пропонує послуги проектування сучасного світлодіодного освітлення підземних переходів. Наші спеціалісти розроблять відповідний проект, зводячи до мінімуму необхідність технічного обслуговування та зменшуючи витрати на енергоресурси.

В нашому арсеналі повний асортимент промислових світлодіодних світильників, які підходять для освітлення тунелів будь-якого типу, незалежно від їхнього місця розташування. Наявне аварійне, евакуаційне освітлення

Зверніть увагу на наші світильники, які можуть бути використані для освітлення підземних переходів:

Світильник ДКП01У для освітлення підземних переходів Світильник ДСП65В для освітлення переходів Світильник ДСП46У для освітлення підземок
Світильник ДКП01У Світильник ДСП65В Світильник ДСП46У
     
Світильник ДСП07У для підземки Світильник ДСП45У, ЛСП45У для підземних переходів Світильник ДПП07В для освітлення підземок і тунелів
Світильник ДСП07У Світильник ДСП45У, ЛСП45У Світильник ДПП07В
     
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×