Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Світильники для освітлення тунелів, тунельне освітлення

Якщо говорити про безпеку пересування автотранспортом в тунелях, то усі одноголосно стверджуватимуть, що хороший тунель - це насамперед безпечний тунель. А безпеку у цьому підземному місці створює ніщо інше, як правильно встановлене освітлення. Освітлення має спонукати автомобілістів почуватися так, немов вони їдуть відкритим простором. Недостатній чи не правильно спроектований рівень освітлення в тунелях значно підвищує ризик ДТП.

В'їзд, транзит та виїзд з тунелю повинні відбуватися у цілковитій безпеці та комфорті. Для того, щоб забезпечити ці умови потрібно вірно підійти до проектування системи освітлення. 

освітлення тунелів, тунельне освітлення

Зовні тунель здається великою чорною дірою. Щоб  виправити цю ситуацію, необхідно надати інтенсивного зовнішнього освітлення перед тунелем, яке плавно знижується на кордоні в’їзду. Освітленість протяжності всього тунельного простору повинна бути трохи слабшою, ніж на в'їзді, але, тим не менш, вищою, ніж у звичайного освітлення вулиць. Основна умова - створити максимально наближений до денного світловипромінювання ефект.

Чудовим рішенням в даній ситуації буде встановлення світлодіодного освітлення в тунелях.

Компанія "Ватра" пропонує послуги проектування сучасного світлодіодного освітлення тунелів. Наші спеціалісти розроблять відповідний проект, зводячи до мінімуму необхідність технічного обслуговування та зменшуючи витрати на енергоресурси.

В нашому арсеналі повний асортимент промислових світлодіодних світильників, які підходять для освітлення в’їзної, порогової та внутрішньої зон тунелів будь-якого типу, незалежно від їхнього місця розташування.

Наші LED-світильники забезпечать правильний рівень освітлення з відмінною видимістю і рівномірністю, що дозволить водіям уникнути небезпечного ефекту чорної діри при в’їзді в тунель та явища білого світла на виїзді з тунелю. 

Обираючи нас, Ви обираєте професіоналів своєї справи!

Зверніть увагу на наші світильники, які можуть бути використані для освітлення тунелів:

Світильник ДКП01У Світильник ДСП65В Світильник ДСП46У
Світильник ДКП01У Світильник ДСП65В Світильник ДСП46У
     
Світильник ДСП07У Світильник ДСП45У, ЛСП45У Світильник ДПП07В
Світильник ДСП07У Світильник ДСП45У, ЛСП45У Світильник ДПП07В
     
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×