Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення підземних парковок, паркінгів, стоянок

В сучасному світі, де автомобіль став обов'язковим атрибутом практично кожної сім'ї, гостро постає питання із паркуванням, адже місця для усіх просто не вистачає. Ідеальним вирішенням цієї проблеми є побудова підземних парковок, паркінгів, стоянок.

Підземний паркінг - це просто знахідка для міста у якому все складніше знайти місце для Вашого автомобіля. До 2019 року в Україні  підземні парковки не користувалися великою популярністю, переважали лише у великих торгових центрах і нежитлових спорудах, що було пов'язано із забороною законодавства про будівництво підземних паркінгів у житлових багатоповерхівках. Проте з 1 червня 2019 року все змінилося - дана заборона втратила свою чинність і питання підземних парковок набуває все більше актуальності.

З ростом кількості парковок та паркувальних площ зростає і необхідність їх якісного освітленн адже якщо звичайну паркову освітлювати потрібно лише в темну пору доби, то найскромніший паркінг доведеться освітлювати цілодобово.

підземні паркінги

Освітлення підземних парковок

Від якості освітлення підземної парковки, в першу чергу, залежить безпека водіїв, які залишають тут свої автомобілі. Кожна ділянка території зобов'язана бути добре освітленою - це не тільки дозволить уникнути аварійних ситуацій, але і вбереже машини від "не чистих на руку" людей.

Світлодіодні світильники ідеально справляються із завданням освітлення підземних стоянок. Вони розсіюють яскравий і потужний світловий потік, довгий час не вимагають заміни, що економить гроші замовника.

Виробники сучасного світлодіодного освітлення пропонують моделі, які можна вибирати для установки з урахуванням площі приміщення, температури, рівня вібрації та запилення. Світильники при низькій споживаній потужності забезпечують рівномірний розподіл потоку світла, незалежно від висоти стелі парковки. Для швидкої орієнтації на підземному паркінгу з великим числом паркувальних місць використовується інтелектуальне управління освітленням. Над зайнятим паркувальним місцем включається червоний світлодіодний світильник, над вільною зоною - зелений. Таких рішень може бути багато.

освітлення підземних парковок

Продукція Ватра для освітлення підземних стоянок

Компанія "Ватра" - перший та найбільший вітчизняний виробник світлотехнічного обладнання в Україні із більш ніж 60-річним досвідом на професійному ринку, пропонує високоякісну енергозаощадливу світлодіодну продукцію для вирішення проблеми із освітленням підземних парковок, паркінгів, стоянок.

Зверніть увагу на наступні продукти, зокрема:

Світильник ДБУ01В, ЖБУ01В, РБУ01В, ЛБУ01В Світильник ДББ, ЛББ, НББ Селена Світильник ДБО01ВСП, ДБО02ВСП (аварійний)
Світильник ДБУ01В, ЖБУ01В, РБУ01В, ЛБУ01В Світильник ДББ, ЛББ, НББ Селена Світильник ДБО01ВСП, ДБО02ВСП (аварійний)
     
Світильник ДСП46У Світильник ДПП07В Світильник ДПП05В, ЛПП05В
Світильник ДСП46У Світильник ДПП07В Світильник ДПП05В, ЛПП05В
     
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×