Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення під'їздів, тамбурів, сходових кліток

Якісне освітлення під’їзду в багатоквартирному будинку є важливим фактором людського комфорту. Зазвичай для освітлення використовуються звичайні лампочки розжарювання потужністю від 40 до 100 Вт. Проте використання даного виду штучного освітлення в наш час стає не актуальним по ряду причин:

  • швидке перегорання ламп розжарювання;
  • значне споживання електроенергії;
  • високий ступінь розжарювання (до 360 градусів);

Люди почали шукати вирішення цих проблем за допомогою використання інших джерел світла, одним із яких є світлодіодні світильники для ЖКГ. Серед головних переваг даних ламп виділяють:

  • Економність (на відміну від ламп розжарювання вони споживають в декілька разів менше електроенергії);
  • Великий термін служби світлодіодів;
  • Екологічна безпека (відсутність шкідливих ртутних сполук);
  • Не вимагають обслуговування протягом тривалого терміну служби;
  • Вібростійкість та стійкість до механічних впливів.

Освітлення під'їздів, тамбурів, сходових клітин

Недоліки світлодіодного освітлення починаються з вартості і, мабуть, на цьому закінчуються. На світлодіодні лампи та світильники ціна вища. Але з огляду на термін експлуатації, їх енергоефективність і інші параметри, окупляться вони досить швидко.

Коли у під'їзді є ризик навмисного чи ненавмисного пошкодження світильника, або ж руйнування світильника хуліганами, тоді варто встановити світильники антивандального типу. Це вбереже вас від додаткових матеріальних витрат.

Якщо говорити про безпеку мешканців під'їзду, тоді варто встановити світильники з датчиком руху (особливо на сходових клітках). В даних світильниках світло вмикається лише в тому разі, коли людина наближається на максимальну відстань до датчика руху.

З настанням темряви в під'їзді і на сходових клітках житлового будинку обов'язково повинно включатися світло. В першу чергу це необхідно для безпеки мешканців будинку.

У кожному під'їзді повинні бути обов'язково освітлені загальнобудинкові володіння (коридори, тамбури, горища, сходовий простір, підвали). Спосіб і масштаб освітлення залежить від типу і розміру самої будівлі.

Норми освітлення у під'їздах багатоквартиних будівель регулюються ДБН В.2.5-23:2010 "Проектування електрообладнання об'єктів цивільного призначення".

Кожен основний вхід в під'їзд освітлюється світильником від 6 до 11лк. Такими ж вони повинні бути в підвалі і на горищі.

Освітленість коридорів не повинна бути нижче 20лк. У коридорах, довжина яких становить менше 10 м, встановлюється один світильник по центру. Якщо довжина коридору більше 10 м - два світильника і більш.

Вимикач світла в загальнобудинкових володіннях повинен розташовуватися в місці, доступному для кожного мешканця будинку.

Від обраного для освітлення під'їздів світильника залежить як його практичність, так і скільки витрат на електроенергію буде здійснювати власник. Витрати на постійно перегораючі лампи не потрібні нікому. Тому, краще відразу заплатити більше суму, проте отримати якісне, надійне, довговічне та енергоефективне освітлення.

За приблизними підрахунками, модернізація освітлення будинку має окупитися за 2,5-3 роки. На освітленні під’їздів багатоповерхового будинку можна зекономити у два, чотири і навіть в десять разів. Не треба бути експертом, щоб зрозуміти, що вартість тарифів в Україні зменшуватися не буде. Найбільш грамотним варіантом ведення господарства є модернізація комунальних мереж, утеплення та залучення енергозберігаючих технологій.

Наша компанія пропонує комплексні світлотехнічні рішення для забезпечення під'їздів освітленням. Наші консультанти швидко зорієнтують Вас у нашому асортименті товарів та нададуть кваліфіковану допомогу у прорахунку, та підборі світильників.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×