Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення паркувальних майданчиків

Кожна людина, яка має власний автомобіль і активно ним користується, щоденно стикається із пошуком місця для стоянки свого транспорту. Цей пошук переслідує водія постійно - приїжджаючи на роботу, в магазин, спортзал, банк, лікарню і навіть до власного дому. Тобто, всяка поїздка (навіть найменша), вимагає наявності паркувального місця.

Паркінг - сучасна назва для позначення стоянки для транспорту. В умовах постійної розбудови міст і створення нових обєктів громадського значення: супермаркетів, розважальних центрів, медичних установ, навчальних закладів, салонів краси, стоянка для автомобіля є вкрай важливою. Крім того, багато водіїв, обираючи безпечне зберігання свого автомобіля в нічний час, надають перевагу платним парковкам (на противагу зберіганні авто під підїздом). Звідси випливає, що організація паркінгу є однією з надважливих та й найбільш привабливих інвестицій для цілого ряду компаній.

Особливості освітлення парковок

Щоб парковка вважалася хорошою і, в першу чергу, безпечною, основна увага має бути зосереджена на правильному освітленні.

Колись популярні газорозрядні, ртутні та натрієві лампи високого тиску, залишилися сьогодні у далекому минулому. Цей тип освітлення не зовсім відповідав стандартам якості, адже мав низький індекс кольоропередачі, плюс, суттєво споживав електроенергію - особливо в темну пору доби, коли світильники працювали протягом усієї ночі з міркувань безпеки.

На зміну старому типу освітлення прийшло модернізоване світлодіодне. Застосування світильників світлодіодного типу для паркувальних майданчиків дозволяє не лише в рази покращити якість освітлення, але й в кілька разів зменшити затрати на електроенергію.

Пропонуємо вашій увазі широкий асортимент LED-світильників, прожекторів власного виробництва для освітлення наземних паркінгів, парковок, автостоянок.

Освітлення паркувальних майданчиків, освітлення парковок

Переваги світлодіодного освітлення:

  • енергоекономні;
  • наділені високим ступенем передачі кольору – до 95 %;
  • є функція вибору корельовано-колірної температури від 2700 до 6500 К;
  • широкий спектр можливостей у регулюванні освітлення – автономного або у складі систем централізованого управління;
  • невибагливі в експлуатації;
  • довговічні.

Компанія «Ватра-Захід» ефективно забезпечує впровадження систем освітлення парковок "під ключ", займається постачанням обладнання, монтажем, програмуванням та налаштуванням. Завдяки наявності власної виробничої бази та надійних, перевірених роками постачальників усі види роботи ми виконуємо якісно та в найкоротші терміни.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×