Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення паркувальних майданчиків

Кожна людина, яка має власний автомобіль і активно ним користується, щоденно стикається із пошуком місця для стоянки свого транспорту. Цей пошук переслідує водія постійно - приїжджаючи на роботу, в магазин, спортзал, банк, лікарню і навіть до власного дому. Тобто, всяка поїздка (навіть найменша), вимагає наявності паркувального місця.

Паркінг - сучасна назва для позначення стоянки для транспорту. В умовах постійної розбудови міст і створення нових обєктів громадського значення: супермаркетів, розважальних центрів, медичних установ, навчальних закладів, салонів краси, стоянка для автомобіля є вкрай важливою. Крім того, багато водіїв, обираючи безпечне зберігання свого автомобіля в нічний час, надають перевагу платним парковкам (на противагу зберіганні авто під підїздом). Звідси випливає, що організація паркінгу є однією з надважливих та й найбільш привабливих інвестицій для цілого ряду компаній.

Особливості освітлення парковок

Щоб парковка вважалася хорошою і, в першу чергу, безпечною, основна увага має бути зосереджена на правильному освітленні.

Колись популярні газорозрядні, ртутні та натрієві лампи високого тиску, залишилися сьогодні у далекому минулому. Цей тип освітлення не зовсім відповідав стандартам якості, адже мав низький індекс кольоропередачі, плюс, суттєво споживав електроенергію - особливо в темну пору доби, коли світильники працювали протягом усієї ночі з міркувань безпеки.

На зміну старому типу освітлення прийшло модернізоване світлодіодне. Застосування світильників світлодіодного типу для паркувальних майданчиків дозволяє не лише в рази покращити якість освітлення, але й в кілька разів зменшити затрати на електроенергію.

Пропонуємо вашій увазі широкий асортимент LED-світильників, прожекторів власного виробництва для освітлення наземних паркінгів, парковок, автостоянок.

Освітлення паркувальних майданчиків, освітлення парковок

Переваги світлодіодного освітлення:

  • енергоекономні;
  • наділені високим ступенем передачі кольору – до 95 %;
  • є функція вибору корельовано-колірної температури від 2700 до 6500 К;
  • широкий спектр можливостей у регулюванні освітлення – автономного або у складі систем централізованого управління;
  • невибагливі в експлуатації;
  • довговічні.
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×