Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення логістичного центру, комплексу

Ефективне освітлення складів і логістичних центрів

Склад, логістичний центр - мається на увазі приміщення із великою площею. Якщо такі приміщення не повністю автоматизовані і передбачають у них роботу людей, то, в першу чергу, необхідно буде подбати про належний рівень освітленості. 

Донедавна, складське освітлення традиційно представляли газорозрядні лампи високої інтенсивності, що тягнули за собою великий ряд недоліків. Світовий прогрес призвів до того, що на заміну газорозрядному освітленню логістичних центрів, комплексів прийшло сучасне світлодіодне освітлення. 

Світлодіодне освітлення логістичного центру, комплексу - це вже більше необхідність, ніж данина моді. Крім подачі якісного світла сучасні світлодіодні технології економлять до 50% енергії, лампи миттєво включаються на повну потужність, допускають регулювання яскравості і мають великий ресурс.

Світлодіодне освітлення в логістичних центрах

Світлодіодне освітлення - ідеальне рішення

Світлодіодне LED-освітлення має цілий ряд переваг над іншими видами світла. За допомогою світлодіодів вдається домогтися потужного рівномірного освітлення на всій території. Завдяки хорошій видимості буде відкритий доступ до будь-якого стелажу на всіх ярусах. Безаварійна ситуація дозволить без додаткових фізичних зусиль переміщатися по коридорах, міжстелажному просторі, виключаючи зіткнення вантажно-розвантажувальної техніки зі складськими системами.

Монтаж світлодіодних світильників проводиться на стелю або на стандартні опори. Головне завдання полягає в тому, щоб реалізувати особливий підхід до висвітлення величезної території, забитої товаром. І таку можливість може дати тільки LED-обладнання.

Ще один не менш важливий момент - цілодобовий режим експлуатації освітлювальних приладів в такій кількості неодмінно відбивається на сумі витрат за електроенергію. Іноді ця сума настільки відчутна, що підриває впевненість рентабельності всього виробництва. Так, багато і тепер бачать єдиним виходом із ситуації перехід на люмінесцентні лампи, але так роблять керівники, які поняття не мають, що таке світлодіодне освітлення. Навіть при порівнянні з уже названими люмінесцентним, воно працює приблизно на 30% ефективніше в плані витрачання електроенергії, що є беззаперечним аргументом на користь світлодіодного LED-обладнання.

Крім того, світлодіодне освітлення не потребує додаткових витрат на своє обслуговування і відноситься до ряду тих, про котрі кажуть «вчепив і забув».

Освітлення логістичного центру, комплексу

Головні принципи установки світлодіодного освітлення в логістичному центрі

Щоб добитися ідеальної освітленості у великому логістичному центрі чи комплексі і при цьому заощадити приблизно третю частину тих грошей, які доводиться віддавати сьогодні в якості оплати за електроенергію, ми дотримуємося чітких, опрацьованих роками, правил проектування освітлення великих логістичних центрів, комплексів:

  • Вибираємо оптимальну висоту розміщення світильників, враховуючи роботу навантажувачів;
  • Щоб домогтися рівномірного освітлення по всьому периметру, монтуємо світильники, прожектори в верхній частині складу. Якщо необхідно зосередити більше світла біля продукції на стелажах, проектуємо загальне локалізоване освітлення;
  • Намагаємося розташувати світильники так, щоб забезпечити до них легкий і швидкий доступ (це умова, скоріше, міра, яку передбачають на випадок форс-мажору. З огляду на 50-80 тис. годин роботи світлодіодних світильників, міняти їх доведеться мінімум через 10 років);
  • Стелажне зберігання передбачає розташування LED-світильників по всій висоті мезонінів, які до того ж йдуть на кілька метрів в глибину. В цьому випадку опрацьовуємо вертикальну освітленість, щоб можна було без додаткових зусиль розрізняти маркування, написи на етикетках. 
  • Мезоніни висвітлюємо на кожному ярусі, використовуємо світильники з непрозорими розсіювачами;
  • У комплексах, де активно використовуються вантажорозподільні пристрої, встановлюємо відразу 2 типи освітлення - загальне і місцеве, для створення прийнятних умов виконання ремонтно-налагоджувальних робіт;
  • Проектуємо евакуаційне освітлення з метою маркування шляхів виходу з приміщення, якщо аварійна ситуація стала причиною відключення робочого світла. Мінімальна освітленість аварійних приладів - не менше 0,5лк (на нульовому рівні).

Освітлення логістичного комплексу

Світлодіодні світильники кріпляться по всій довжині до стельових панелей. На відкритих територіях для кріплення світильників, прожекторів використовуємо опорні стовпи, іноді канати, розвішані по периметру. Для освітлення внутрішніх приміщень і зовнішніх зон беремо різні моделі світильників, враховуємо при виборі критичні температури, ступінь захисту.

Проектування світлодіодного освітлення логістичного центру чи комплексу - справа не проста, вона потребує багато знань на умінь. Спеціалісти корпорації "Ватра" на високому професійному рівні готові виконати для Вас розрахунок освітленості логістичного центру, комплексу який покаже, наскільки рентабельно переводити підприємства на нові енергоефективні джерела світла. На підставі власних розрахунків проведемо проектування систем світлодіодного освітлення, запропонуємо найкращі варіанти світильників та прожекторів. Обираючи нас, Ви обираєте найкращих! 

Зверніть увагу на наші світильники, які можуть бути використані для освітлення логістичного центру чи комплексу:

світильник ДСП46У освітлення ДСП65В освітлення виробничих приміщень ДСП07У
 Світильник ДСП46У  Світильник ДСП65В  Світильник ДСП07У
загальне освітлення ДСП45У, ЛСП45У аварійне освітлення ДПП09У, ЛПП09У освітлення комерційних зон
Світильник ДСП45У, ЛСП45У Світильник ДПП09У, ЛПП09У Світильник ДПП07В
освітлення складських приміщень освітлення сільськогосподарських приміщень світильник ДСП17В (А)
Світильник ДСП67В (G) Світильник ДСП37В (C) Світильник ДСП17В (А)
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×