Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення автозаправних станцій

Автозаправна станція - це багатофункціональний об'єкт.  На АЗС, зазвичай, проводиться грошовий розрахунок за паливо, а також безпосередньо наповнення паливного бака автомобіля.  Крім цього, більшість автозаправок має на своїй території магазин, туалет, іноді навіть невелике кафе, тому заправну станцію можна вважати комерційним об'єктом. Кожна зона цього об'єкта повинна висвітлюватися.

освітлення автозаправних станцій, освітлення азс, освітлення автозаправки

Світильники для АЗС - дуже необхідний елемент безпеки. Так як автозаправні станції вважаються об'єктами підвищеної пожежної небезпеки, якісне освітлення їх в нічний час є запорукою того, що не виникне ніяких непередбачуваних ситуацій.

Більшість АЗС працюють в цілодобовому режимі. На хороше освітлення витрачається дуже багато енергії. Її раціоналізація і економне споживання здатне значно, в 2-4 рази знизити матеріальні витрати. Але це можливо, тільки якщо використовувати LED-світильники для АЗС.

Залежно від функціональності АЗС пред'являються особливі вимоги для організації її освітлення, яке повинно не тільки виконувати свою безпосередню функцію, а й виконувати якусь рекламну задачу, привертаючи уваги водіїв. 

Обираючи елементи освітлення для АЗС, необхідно відштовхуватися від територіального поділу автозаправки (зазвичай тут три зони): 

  • зона заправки автомобілів паливом;
  • будівля каси або магазину;
  • прилегла зона (під'їзні та виїзні шляхи, стоянка автомобілів).

Кожна із цих зон має бути обладнана конкретними світильниками, що створюють відповідний рівень освітленості саме в цьому місці.

Для організації освітлення автозаправних станцій необхідно обирати світильники, що відповідають наступним критеріям:

  • Енергоефективність.
  • Безпека.  При виборі світильників для АЗС необхідно враховувати, що мова йде про висвітлення об'єкта, де є легкозаймисті матеріали.
  • Міцність і надійність.
  • Високий рівень пожежної та електробезпеки.
  • Високий рівень пило- і вологозахищеності.
  • Крім цього конструкція світильників для АЗС повинна мати захист від блискавки і вибухобезпеку.

Обираючи світильники для АЗС, важливо бути впевненим, що вони дійсно відповідають всім нормам ефективного використання на автозаправних станціях. Купуючи продукцію Ватра, Ви можете бути впевнені в тому, що вона повністю сертифікована для таких робіт і відповідає всім вимогам безпеки. В асортименні - широкий спектр світлодіодних світильників, прожекторів, елементів аварійного освітлення та вибухозахищеного освітлення. Купуйте якісне!

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×