Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Охоронне та чергове освітлення

Охоронне освітлення (за відсутності спеціальних технічних засобів охорони) має передбачатися уздовж кордонів територій, що охороняються у нічний час. Освітленість повинна бути не менше ніж 0,5 лк на рівні землі в горизонтальній площині або на рівні 0,5 м від землі на одному боці вертикальної площини, перпендикулярній до лінії кордону.

При використанні для охорони спеціальних технічних засобів величину освітленості треба приймати згідно завдання на проектування охоронного освітлення.

Для охоронного освітлення можуть використовуватися будь-які джерела світла, окрім випадків, коли охоронне освітлення функціонує ненормально і автоматично вмикається від дії охоронної сигналізації або інших технічних засобів.

Охоронне та чергове освітлення

У таких випадках повинні застосовуватися:

  • світлодіодні джерела світла;
  • КЛЛ з електронним ПРА;
  • розрядні лампи високого тиску за умови їх миттєвого запалювання і швидкого повторного запалювання як в гарячому стані, після короткочасного відключення, так і в холодному стані швидкого пуску;
  • лампи розжарювання при неможливості використання інших джерел світла.

Чергове освітлення

Нормативні документи визначають чергове освітлення, як освітлення приміщень або інших об'єктів в неробочий час. Хоча таке світло відноситься до охоронних видів освітлення, на підприємствах і об'єктах цілодобового режиму роботи чергові види освітлення можуть поєднуватися з системами безпеки - аварійним або евакуаційним світлом.

До чергового освітлення не пред'являються вимоги по величині і нерівномірності освітленості.

Основні вимоги до організації чергового освітлення збігаються з вимогами до звичайного штучного освітлення об'єктів або приміщень і включають в себе кілька основних правил:

  • світильники чергового світла повинні створювати рівний і достатній рівень освітленості по всьому простору освітлюваних приміщень;
  • розміщення світильників в якості евакуаційних підпорядковується нормативним вимогам освітлювальних систем безпеки;
  • в приміщення підвищеної вологості повинні застосовуватися джерела світла з високим класом захисту від пилу і вологи;
  • світильники повинні забезпечувати високу ступінь електробезпеки обслуговуючого персоналу.

У приміщеннях зі змінним режимом роботи (склади, підсобки, зони ремонту і т.д.) чергове освітлення може комплектуватися датчиками руху для швидкого переходу в звичайний режим роботи.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×