Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Вуличні консольні світильники

На нормальне функціонування будь-якого населеного пункту, особливо мегаполісу, великий вплив має правильно організоване освітлення вулиць.

Зовнішні освітлювальні прилади призначені для виконання двох важливих завдань. Головне завдання - освітлення, а додаткове, але не менш важливе, - декоративне, що дозволяє зробити акцент на індивідуальності об'єктів і прикрасити їх. Саме тому, дуже непросто при розробці проекту грамотно вибрати вуличний світильник.

Вуличні освітлювальні пристрої діляться на чотири великі категорії:

  • Консольні. Світильники, що відносяться до даної категорії використовуються для освітлення ж/д станцій, автозаправок, стоянок, мостів, пішохідних переходів, доріг, площ, вулиць і т. Д. Крім цього, вони підходять для використання на складах, в заводських цехах і інших великих приміщеннях і майданчиках.
  • Торшерні. Дане обладнання застосовують як для освітлення, так і для декору на відкритих просторах. Їх встановлюють зверху опор, щоб не заважати проходу людей.
  • Садово-паркові. Ці світильники використовують, щоб ефектно виділити елементи ландшафтного дизайну: квіткові клумби і композиції, садові доріжки, дерева, газони і т. д. Також вони призначені для акцентування уваги на особливо привабливих архітектурних та інших об'єктах.
  • Лінійні. Світильники даної категорії освітлюють вулиці і архітектурні споруди. Їх корпус виготовляють з алюмінію. Джерелом світла є люмінесцентна або свтлодіодна лампа.

Консольні світильники для освітлення вулиць
На фото: консольні світильники для освітлення вулиць

Освітлювальне обладнання, яке використовується для освітлення вулиць, значним чином відрізняється від пристроїв, що застосовуються у побуті. Основна відмінність - корпус, який має високу надійність і захищає лампу від проникнення різних забруднень, пилу і води, а також від атмосферних і механічних впливів.

Світильники консольного типу встановлюють на опори, які мають Г-подібну форму. Їх розташовують під кутом 15° відносно рівня горизонту. У зв'язку із зростанням споживання електричної енергії, для консольного освітлення вулиць найчастіше, останнім часом, застосовують пристрої, що використовують вбудовані світлодіоди. Вчені, які досліджували споживання електроенергії в містах, встановили, що майже третина витрат припадає на освітлення вулиць. Заміна вуличного освітлення зі звичайних ламп на енергозберігаючі світлодіодні дозволяє отримати економію майже в два рази. Додаткові плюси - просте техобслуговування обладнання, набагато більш тривалий експлуатаційний ресурс і легкість монтажу.

Зверніть увагу на наші консольні світильники, що використовуються для освітлення вулиць:

Вуличний консольний світильник ДСУ05У (CITY/ CITY+NEMA7) Світлодіодний консольний світильник ДСУ05У CITY/CITY+NEMA 7 Консольний світильник ДСУ05У «MAX STICK»
Консольний вуличний світильник ДСУ05У (CITY/ CITY+NEMA7) Консольний вуличний світильник ДСУ05У CITY/CITY+NEMA 7 Консольний вуличний світильник ДСУ05У «MAX STICK»
Вуличний консольний світильник ДКУ41У (street) Консольний світильник ДСУ10В Світлодіодний консольний світильник ДСУ05У
Консольний вуличний світильник ДКУ41У (street) Консольний вуличний світильник ДСУ10В Консольний вуличний світильник ДСУ05У
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×