Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Класифікація пішохідних просторів (зон)

Класифікація пішохідних просторів (зон) згідно ДБН В.2.5-28:2018 Природне та штучне освітлення (PDF, ~4Mb).

Підклас Найменування об'єкта
П1 Майдани перед головними входами виставок і стадіонів, входами в гіпер- і супермаркети, виставкові павільйони й на відкриті естради на територіях виставок, території вокзалів й аеропортів.
П2 Головні пішохідні вулиці історичної частини міста, громадських центрів адміністративних районів, непроїзні частини площ, передзаводські площі, посадкові площадки громадського транспорту,1 відкриті пішохідні містки, під'їзні колії до автозаправок з вулиць і доріг категорій А и Б і території автозаправок.
П3 Пішохідні вулиці, головні входи на території загальноміських парків, санаторіїв, допоміжні входи й бічні алеї виставок, допоміжні входи й центральні алеї стадіонів, під'їзні колії до автозаправок з вулиць категорій В.
П4 Тротуари, відділені від проїзної частини; основні проїзди на території мікро-районів, під'їзди й підходи до корпусів, площадкам, їдальням дитячих садків-ясел, шкіл, навчальних закладів, санаторіїв і будівель , відпочинку, центральні алеї територій санаторіїв і будівель відпочинку, території полікліник, лікарень.
П5 Другорядні проїзди на територіях мікрорайонів, у тому числі тротуари-під'їзди, господарські площадки й площадки перед сміттєзбірниками, центральні алеї парків та скверів, адміністративних районів, проїзди між гаражами, тимчасові автостоянки.
П6 Бокові алеї й допоміжні входи скверів і парків, адміністративних районів.

Нормовані показники для пішохідних просторів (зон)

Клас Середня горизонтальна
освітленість, Есер, лк
Відношення середньої освітленості
до максимальної, Есермакс
П1 20 1:3
П2 10 1:3
П3 6 1:5
П4 4 1:5
П5 2 1:10
П6 1 1:10
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×