Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Автономне вуличне освітлення на сонячних батареях

Принцип роботи автономного вуличного освітлення

Автономне вуличне освітлення - це такий тип освітлення, котрий дозволяє значно скоротити витрати на підведення живильного кабелю, на організацію підстанції, вузла обліку електроенергії, на одержання дозволів і погоджень у різних інстанціях.

Принцип роботи такого освітлення на сонячних панелях полягає в перетворенні енергії сонячного світла за допомогою фотоелементів в електричний струм. Далі електрична енергія надходить на акумуляторну батарею, де відбувається її нагромадження. Відповідно, батарея живить світильник, зазвичай, світлодіодний і в такий спосіб відбувається освітлення території в нічний час.

Автономне вуличне освітлення на сонячних батареях
Автономна система електроживлення з використанням сонячних батарей

Світлодіодні світильники є найекономічнішими джерелами світла. Процес вмикання й вимикання такого світильника відбувається в потрібний момент часу, а контроль зарядки батареї здійснюється спеціальним керуючим блоком. Систему автономного вуличного освітлення на сонячних батареях можна обладнати також різними додатковими функціями. Наприклад, можна зробити контроль рівня освітленості. В «режимі очікування» світильник буде світити на 20-40% від своєї потужності, а коли в контрольованій зоні буде зафіксовано якийсь рух, світловий потік збільшується до 100%. У такий спосіб можна продовжити час дії акумулятора. Так само можна оснастити систему таймером, який дозволить вмикати роботу освітлювальної установки в певний час.

Від того, наскільки влучно підібрані потужність сонячних батарей і ємність акумулятора, буде залежати правильна функціональність освітлювального комплексу, ну і, звичайно, його вартість. Адже ні для кого не секрет, що чим більшою потужністю володіє сонячна панель і чим більша ємність її акумулятора, тим довше буде світити світильник.

Переваги освітлення на сонячних батареях

  • відсутність необхідності оплачувати електроенергію;
  • можливість встановлення освітлення у важкодоступних районах без централізованого енергозабезпечення або далеко від нього;
  • простий і швидкий монтаж;
  • безпека й екологічність при експлуатації й при утилізації;
  • довгий термін служби;
  • автоматична робота установки.

Корпорація "Ватра" пропонує автономну систему електроживлення з використанням сонячних батарей, яка складається з сонячної батареї, потужністю 285 ват, вихідною напругою 24 вольт, пристрою управління світильником (УУС), потужністю 300Вт, АКБ, 24 В, 30Ah (NMC).

Звертайтесь і фахівці нашої компанії створять і реалізують систему зовнішнього освітлення відповідно до Ваших індивідуальних потреб!

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×