Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Аеродромні вогні

Пристрої світлотехніки (ПСТ) на аеродромах призначаються для забезпечення безпечного маневрування літаків в обстановці низької видимості (в темний час доби або в непогоду). З їх допомогою освітлюється смуга для зльоту і посадки, підходи до неї, її частини, перони та доріжки для вирулювання, позначаються рульові доріжки і їх знаходження на льотному полі. Також вони служать для надання пілотам різної наглядної інформації для здійснення маневрування на території аеродрому, зльотів і посадок. ПСТ складаються з:

  • техніки для подачі сигналів;
  • маяків імпульсної дії;
  • станції прожекторів.

У свою чергу, техніка для подачі сигналів являє собою комбінації вогнів, розташованих в певному порядку і добре помітних при зоровому контакті пілота з поверхнею льотного поля.

аеродромні вогні( трансформаторні, прожекторні, сферичного огляду)

До обладнання для подачі світлових сигналів входять високі опори у вигляді щогли для розміщення освітлювальних приладів, спеціальні комплекти для подачі сигналів, призначені для аеродромів та майданчиків для прийому вертольотів. Також до нього відносяться пристрої для аварійного постачання об'єкта енергією, різне електрообладнання, прилади енергозабезпечення, контролю та управління світловими сигналами, дизельні генератори, вогні різної інтенсивності, пересувні станції.

Аеродромні вогні поділяються на трансформаторні, прожекторні і сферичного огляду (РД і ЗПС). До прожекторних відносять вогні:

  • обмежуючі ЗПС,
  • світлового горизонту і наближення,
  • вхідні (на ЗПС і бічні).

У категорію трансформаторних входять рульові (бічних рульових доріжок), злітно-посадкової смуги, світлового горизонту і наближення.

При виборі обладнання для освітлення аеродромів враховуються характеристики літаків, що знаходяться на даному аеродромі. Це дає можливість приймати і відправляти повітряні судна в поганих погодних умовах.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×