Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення громадських місць

Місця громадського користування - це місця, де проходять, гуляють і збираються люди. Сюди відносяться парки, набережні, площі, мости, вулиці, двори, пішохідні зони, площадки перед торговими центрами, зупинки громадського транспорту тощо. Освітлення таких місць - надважлива складова не лише привабливості міста, а й, в першу чергу, його безпеки та комфорту.

Якщо місця скупчення людей погано освітлюються, то з настанням темряви вони стають небезпечними, непривабливими і нелюдними. Звідси й випливає величезна потреба  в хорошому освітленні громадських місць.

Освітлення громадських місць від корпорації Ватра

Зовнішнє освітлення міських територій є одним з найважливіших елементів створення комфортних умов для проживання в населеному пункті. Із завданням якісного сучасного освітлення місць громадського користування прекрасно впорається корпорація "Ватра" - один з найбільших виробників світлотехніки в Україні та країнах СНД.

Наша продукція виготовляється на високому професійному рівні. Усі освітлювальні прилади нашого виробництва - сучасні, надійні, і, що не мало важливо, - енергоекономні. За допомогою інноваційних систем освітлення "Ватра" можна створити захопливу атмосферу в місті, яка сприятиме розвитку туризму та економіки й одночасно заощаджуватиме енергію та зменшуватиме вплив на довкілля.

Вся наша продукція сертифікована. Система управління якістю на виробництві сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001.

Пропонуємо переглянути асортимент світильників для освітлення вулиць, парків, площ, зупинок транспорту тощо.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×