Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Освітлення автосервісів, СТО, автомайстерень

У сучасному світі машини перестали бути чимось особливим. Їх кількість з кожним роком продовжує невпинно зростати. Будь-який транспортний засіб вимагає до себе особливої ​​уваги і кваліфікованої підтримки, яка надається в спеціалізованих закладах - автосервісах і автомайстернях. Щоб робота автослюсарів була якісною і швидкою, такі приміщення повинні мати хороше освітлення. Правильне світло дасть можливість побачити усі недоліки, уникнути травмонебезпечних ситуацій та закінчити ремонт транспортного засобу на найвижчому рівні в короткі терміни.

Освітлення автосервісів, СТО, автомайстерень

Проте, освітлення пунктів СТО не така легка справа, якою здається на перший погляд, воно повинне відповідати певним нормам, встановленим на законодавчому рівні.

Перш за все таке освітлення має бути потужними - світлового потоку повинно вистачати, щоб були добре відомі навіть найдрібніші деталі. Друга важлива характеристика освітлення автосервісу - енергоємність. Прилади тут не вимикаються навіть в нічний час, що змушує споживача використовувати найбільшенергозаощадливі прилади.

Ще одним елементом освітлення на СТО є те, що воно має бути різнобічним, щоб охоплювати весь спектр робіт, що проводяться в даному приміщенні.

З досягненням поставлених завдань відмінно справляться світлодіодні світильники та прожектори.

Промислові світлодіодні світильники в автосервісах розміщують, для того щоб забезпечити загальне освітлення. Для управління потоками світла підходять карданні світильники, а також освітлювальні прилади з захисними шторками і блендами.

Для фарбувальних цехів спектр світла повинен бути найбільш природним. Важливий і індекс передачі кольору в таких приміщеннях. Правильний облік індексу дозволить уникнути метамеризму: коли 2 різних за кольором зразка при освітленні мають однакове забарвлення. Тому для цих цехів найкраще підійдуть люмінесцентні світильники, оснащені електронними ПРА.

Щодо прожекторів (вуличних та промислових), то вони теж ідеально впишуться в систему освітлення СТО, бо не піддаються впливу лаків, масел і емалей, що характерні для даного середовища.

Світлодіодні світильники та прожектори виробництва "Ватра" чудово впораються із завданням освітлення автосервісів, СТО, автомайстерень.

Звертайтесь і наші фахівці із великою відповідальністю підійдуть до організації відповідного проекту, допоможуть створити до кожної функціональної зони приміщення якісне підсвічування, враховуючи усі норми та правила.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×