Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Вручення свідоцтва ОСП Корпорації ВАТРА

10 березня 2021

Нещодавно, 04.03.2021, ОСП Корпорація ВАТРА увійшла до складу НАДУ (Національної асоціації дорожників України).

НАДУ є незалежним громадським професійним об'єднанням учасників ринку будівництва, ремонту, експлуатації доріг та суміжних галузей.

Асоціація об'єднує на добровільних засадах компанії (або їх представників), які безпосередньо займаються дорожніми роботами, мають відповідну матеріально-технічну базу, спеціалізовану техніку, команду фахівців.

Вручення свідоцтва НАДУ ОСП Корпорації ВАТРА

На даний час світлотехнічне виробниче підприємство є найбільшим виробником світлотехніки на пострадянському просторі. Цілком забезпечуються потреби України щодо промислової світлотехніки. Понад 60% своєї продукції підприємство експортує у такі країни, як Польща, Росія, Білорусь, Молдова, Казахстан, Узбекистан і ін.

Зокрема, магістральні світильники Корпорації ВАТРА освітлюють нову автотрасу Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя та інші значимі автомагістралі нашої країни, а також освітлюють вулиці та автодороги практично у всіх містах та населенних пунктах України.

Свідоцтво про членство в НАДУ

Значна увага приділяється розробці та випуску енергоефективних освітлювальних приладів з застосуванням високоінтенсивних джерел світла, у т.ч. світлодіодів. Удосконалюються наявні конструкції та освоюються нові з поліпшеними споживчими властивостями. Система управління якістю на виробництві сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001.

 

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×