Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Корпорація ВАТРА успішно пройшла чергову сертифікацію

18 травня 2023

ТОВ "ОСП Корпорація ВАТРА" успішно пройшло сертифікацію за ДСТУ ISO 50001:2020 "Система енергетичного менеджменту. Вимоги та настанови щодо застосування."

ISO 50001 «Енергозбереження. Системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанова щодо використання» – міжнародний стандарт, створений для управління енергосистемами, який встановлює вимоги для побудови, супроводу і покращення системи енергоменеджменту.

В основі стандарту – ідея безперервного поліпшення та системний підхід до всіх процесів, пов’язаних з енергоресурсами (технологічні процеси, організаційні процедури, дії персоналу, закупівлі послуг, матеріалів, впровадження новітніх технологій).

ISO 50001 є практичним інструментом, який дозволяє виявити ризики, пов’язані з системою енергопостачання, організувати процес моніторингу енергоспоживання, оптимізувати процеси енергозбереження, контролювати вплив на довкілля та отримувати при цьому фінансові та конкурентні переваги.

ТОВ ОСП Корпорація ВАТРА успішно пройшло сертифікацію за ДСТУ ISO 50001:2020 Система енергетичного менеджменту. Вимоги та настанови щодо застосування

 

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×