Поставки світлотехніки і електроінсталяціі

Бактерицидний рециркулятор повітря VSR-РБ-25-001

24 листопада 2020

В наш час дуже актуальним є питання здоров'я і захисту організму від вірусів та бактерій. І хоча ми користуємось масками та антисептичними засобами, проте часто забуваємо про приміщення, в яких проводимо більшу частину свого часу.

Бактерицидний рециркулятор повітря VSR-РБ-25-001 призначений для безпечного знезараження повітря в приміщеннях від вірусів, бактерій, алергенів, інших інфекційних мікроорганізмів. Найбільшу користь він приносить в сезон епідемій інфекційних захворювань, так як успішно бореться з видами інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом, а також незамінні на промислових підприємствах.

Бактерицидний рециркулятор повітря VSR-РБ-25-001

Області застосування:

  • офіси;
  • торговельні підприємства;
  • підприємства громадського харчування;
  • навчальні та адміністративні заклади;
  • виробничі приміщення;
  • медичні заклади.

Головна перевага бактерицидного рециркулятора - це можливість безперервного кварцування приміщення в присутності людей, тварин і рослин.

Прилад укомплектований високоякісними безозоновими бактерицидними лампами низького тиску. Кількість ламп - 1-3 шт. потужністю 15-30 Вт. Є варіанти виготовлення рециркулятора для різних площ приміщення: 2-15 м² / 15-50 м² / і більше 50 м².

 

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення